Oświetl swój dom i oszczędź z Black Red White

Ponad 400 różnych źródeł światła do wyboru. Lampy stojące, wiszące, podłogowe, stołowe, kinkiety, plafony. Duży wybór stylów i kolorów, do tego żarówki, które nie tylko pozwolą na oszczędności, ale również są eleganckim i stylowym dodatkiem.

Oświetlenie w każdym pomieszczeniu potrafi zdziałać cuda. Nie tylko poprawi wizerunek wnętrza, czy zatuszuje jego niedoskonałości, ale również nada mu odpowiedniego klimatu i charakteru. Dlatego nie należy zaniedbywać tego elementu, jeśli chcemy czuć się dobrze w swoim najbliższym otoczeniu.

Lapy, żyrandole, kinkiety nie należą zazwyczaj do najtańszych sprzętów niezbędnych w naszym domu. Propozycja Black Red White pozwoli Wam na oszczędności, koło których nie można przejść obojętnie.

Oświetlenie nie tylko do 40% tańsze, ale w ofercie wiele produktów, które również pozwolą na oszczędności na rachunkach za energię.


Promocja zakończona, możesz sprawdzić aktualne promocje BRW.


20% tańsze komplety obiadowe

Promocja  Black Red White – eleganckie komplety obiadowe teraz w niższych cenach.

Ważne do dnia: 20/12/2017

Do 50% tańsze dodatki

Promocja  Black Red White – poduszki, pościele, koce, kosze, szklanki, świeczniki, lampiony, świece i wiele innych dodatków oraz dekoracji nawet za połowę ceny.

Ważne do dnia: 20/12/2017

Meble i kuchnie taniej o VAT

Promocja  Black Red White – wybrane meble w specjalnej ofercie.

Ważne do dnia: 20/12/2017