Kupuj bez dodatkowych kosztów w Douglas

Właśnie pożegnaliśmy jedyny dzień w roku, w którym można kupować w sklepach internetowych i nie przejmować się kosztami związanymi z dostawą produktów do domu.

Jak się jednak okazuje, są miejsca, które oferują nie tylko jeden dzień bez opłat za dostarczenie.
W Douglasie masz możliwość kupowania jeszcze przez parę dni z dostawą gratis.

Jedynym ograniczeniem jest zrobienie zakupów na kwotę nie mniejszą niż 49 zł. Ograniczenie, które dla prawdziwych miłośników doskonałej jakości kosmetyków i zapachów raczej nie będzie sprawiało trudności. Tym bardziej w momencie, kiedy zbliżają się święta, a wraz z nimi gorączkowe poszukiwanie prezentów gwiazdkowych.

Wśród wielu dostępnych w sklepie marek z łatwością można znaleźć coś, co sprawi radość nie tylko Tobie, ale również każdej bliskiej osobie. Dobry kosmetyk, piękny zapach jest zawsze mile widzianą niespodzianką pod świątecznym drzewkiem.

Wybieraj dla siebie, dla rodziców, przyjaciół i nie przejmuj się opłatami za dostawę, bo do 5 grudnia w Douglasie nie musisz za nią płacić. Skorzystaj też z innych możliwości dodatkowych prezentów i niespodzianek, które w sklepie otrzymasz po zrobieniu zakupów za wyznaczone kwoty. Zerknij na naszą stronę, a nie umknie Ci żadna z korzystnych możliwości.


20% rabatu na kosmetyki naturalne

Kod rabatowy Douglas – naturalne kosmetyki 20% taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 23/10/2017

Do 33% taniej - oferta października

Promocja Douglas – wybrane kosmetyki i zapachy  nawet do 33% taniej.

Ważne do dnia: 31/10/2017

Minimascara Estee Lauder Double Wear w prezencie

Kod rabatowy Douglas – prezent do zamówienia  za min. 189 zł. Wpisz kod rabatowy.


Podziel się z innymi: