Kupuj bez dodatkowych kosztów w Douglas

Właśnie pożegnaliśmy jedyny dzień w roku, w którym można kupować w sklepach internetowych i nie przejmować się kosztami związanymi z dostawą produktów do domu.

Jak się jednak okazuje, są miejsca, które oferują nie tylko jeden dzień bez opłat za dostarczenie.
W Douglasie masz możliwość kupowania jeszcze przez parę dni z dostawą gratis.

Jedynym ograniczeniem jest zrobienie zakupów na kwotę nie mniejszą niż 49 zł. Ograniczenie, które dla prawdziwych miłośników doskonałej jakości kosmetyków i zapachów raczej nie będzie sprawiało trudności. Tym bardziej w momencie, kiedy zbliżają się święta, a wraz z nimi gorączkowe poszukiwanie prezentów gwiazdkowych.

Wśród wielu dostępnych w sklepie marek z łatwością można znaleźć coś, co sprawi radość nie tylko Tobie, ale również każdej bliskiej osobie. Dobry kosmetyk, piękny zapach jest zawsze mile widzianą niespodzianką pod świątecznym drzewkiem.

Wybieraj dla siebie, dla rodziców, przyjaciół i nie przejmuj się opłatami za dostawę, bo do 5 grudnia w Douglasie nie musisz za nią płacić. Skorzystaj też z innych możliwości dodatkowych prezentów i niespodzianek, które w sklepie otrzymasz po zrobieniu zakupów za wyznaczone kwoty. Zerknij na naszą stronę, a nie umknie Ci żadna z korzystnych możliwości.


20% rabatu na kosmetyki do makijażu twarzy

Kod rabatowy Douglas –makijaż twarzy 20% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Nie dotyczy kategorii Sale i nie łączy się z innymi promocjami.

Ważne do dnia: 27/03/2017

Żel pod prysznicj Lacoste w prezencie

Kod rabatowy Douglas – żel pod prysznic  50 ml    gratis do zakupów  za min. 169 zł. Wpisz kod rabatowy.

Mini mascara w prezencie

Kod rabatowy Douglas – mini  mascara Volume Effet Faux Cils od Yves Saint Laurent do zamówienia za min. 199 zł etiu  gratis. Wpisz kod rabatowy.


Podziel się z innymi: