Nowoczesne meble 15% taniej w D kwadrat

Właśnie rozpoczęliśmy Nowy Rok. Macie jakieś postanowienia? Może zamierzacie coś zmienić w swoich domach lub mieszkaniach?

Zimowa pora nie nastraja do przeprowadzania remontów, ale zmiany wcale nie muszą się sprowadzać do rewolucji. Czasem piękny i niespotykany mebel czy nawet drobiazg może wprowadzić powiew świeżości i sprawić, że lepiej się poczujcie w swoim najbliższym otoczeniu.

W D kwadrat znajdziecie wiele inspiracji i niespotykanych w innych miejscach produktów, które mogą uczynić prawdziwe cuda w salonie, kuchni, pokoju do pracy czy sypialni. Designerskie meble, fotele, lampy, dywany, krzesła i wiele innych przydatnych w każdym domu artykułów, dzięki którym wnętrze staje się bardziej komfortowe, nowoczesne i stylowe.

A teraz mamy dla Was jeszcze niespodziankę od D kwadrat – zniżkę 15% na cały asortyment. Meble i dodatki, oświetlenie i akcesoria 15% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Wystarczy wejść na naszą stronę, pobrać z niej kod rabatowy, wpisać go w koszyku zamówienia i zapłacić mniej. Wybierajcie, aranżujcie, zmieniajcie i cieszcie się tańszymi zakupami aż do 12 stycznia.

A jeśli się nie wyrobicie do tego czasu, możecie też skorzystać z kodu rabatowego na 10% zniżkę, który jest ważny do 14 stycznia.

Spełnijcie już w styczniu jedno z postanowień noworocznych i oszczędzajcie w D kwadrat.


30% tańsze meble ogrodowe

Promocja D2 –  wybrane meble ogrodowe w niższych cenach.

Wielka wyprzedaż mebli i akcesoriów do domu

Promocja D2 – wybrane meble, elementy wyposażenia wnętrz, oświetlenie w obniżonych cenach.

Program lojalnościowy

Promocja D2 – zbieraj punkty w programie lojalnościowym i wymieniaj je na rabaty. 20 punktów za zapisanie się do newslettera.


Podziel się z innymi: