Najlepsze ceny mody dziecięcej

W Endo rozpoczęły się dokładne porządki, na których mogą skorzystać wszyscy rodzice. Moda dziecięca, dla maluchów i starszaków w niesamowitych cenach. Ubrania, bielizna, buciki. Sporo produktów na lato, ale nie tylko.

Zdecydowanie można coś wybrać na chłodne dni lub do noszenia w szkole czy przedszkolu. Duży wybór, a ceny bardzo, bardzo zachęcające. Rabaty sięgają nawet 80%.

To oczywiście nie wszystkie propozycje, jakie sklep przygotował dla swoich małych klientów. Oprócz outletowych porządków są jeszcze inne możliwości, dzięki którym zakupicie garderobę dla dzieci w niższych cenach.

  • Festiwal darmowej dostawy – dostawa gratis do paczkomatów i opłacenie za towar za pomocą karty w paczkomacie.
  • Do -60% wyprawka szkolna – stroje odpowiednie na rozpoczęcie roku szkolnego, szkolne akcesoria (worki, piórniki, pudełka śniadaniowe), akcesoria niezbędne na basen, ubrania i buty do szkoły.
  • Do 70% taniej – wyprzedaż odzieży dla dzieci. Duży wybór odzieży i obuwia dziecięcego, ceny obniżone nawet do 70%.
  • Do -60% wszystko na plażę – dla szczęśliwców, którzy jeszcze nie zamierzają kończyć wakacji obniżone ceny stroi kąpielowych, klapek, sukienek, szortów i wielu innych letnich ubrań.

Promocje nie mają ustalonego terminu zakończenia, oprócz czyszczenia outletu, który trwa krótko i kończy się w piątek (21 sierpnia) o godz. 10.


Wszystko co dobre szybko się kończy, ale nic straconego. U nas, dzień w dzień przez 365 dni w roku, znajdziesz więcej ofert. Aktualne promocje i kody rabatowe ubrania dla dzieci


Do 50% tańsza zimowa odzież dla dzieci i 10% dodatkowego rabatu

Kod rabatowy Endo –  odzież dla dzieci nawet do 50% tanie i dodatkowo 10% rabatu przy zakupach powyżej 200 zł. Wpisz kod rabatowy.

Ważne do dnia: 17/12/2017

Do 35% taniej kolekcja na dobranoc

Promocja  Endo –   piżamy, body i pajace w promocji.

Do 40% taniej zimowa szafa w Endo

Promocja  Endo –  zimowa odzież dla dziec  do 40% taniej.