To co niezbędne na letnie upały

Pierwsze upalne dni tego lata już za nami. Jeśli od zeszłego roku zapomnieliście co to znaczy, to tegoroczna aura przypomniała jak mogą być męczące.

Upał - rekord temperatury. Chłodzenie w niskiej cenie.

Nad wodą, na plaży upały są nawet wskazane, ale co jeśli trzeba je spędzić w mieście, albo w nieklimatyzowanym pomieszczeniu w domu czy pracy?

I tu z pomocą przychodzi nam Agito, które rozpoczęło promocję na wszystko co niezbędne do ochłody.

  • Do 25% tańsze wentylatory przydatne w każdym domu, a jeśli w pracy brak klimatyzacji, również mogą być doskonałą propozycją na poprawę wydajności.
  • Do 30% taniej lodówki i zamrażarki – chłodne napoje, kostki lodu to fantastyczna sprawa, kiedy za oknem żar się leje z nieba.
  • Do 20% tańsze akcesoria na weekendowe wypady, na kemping, baseny i baseniki, a dla najmłodszych rożne dmuchańce do zabawy w wodzie.
  • Do 15% taniej chłodzenie komputera – nie zapominajmy o naszych urządzeniach, im również może być gorąco, a przegrzany komputer, to duży problem kończący się często ogromnym wydatkiem.

Promocja na ułatwienie życia w upały trwa do 17 lipca.


Do 50% taniej - Centrum prezentowe eMAG

Promocja eMAG (dawniej: Agito) –  telewizory, elektronika, foto, gaming, produkty do domu i ogrodu, zdrowie i uroda, małe i duże AGD, laptopy, komputery, peryferia, sport i motoryzacja, telefony, tablety, akcesoria, zabawki i inne produkty dla dzieci nawet za połowę ceny. Zobacz inspiracje prezentowe!

Ważne do dnia: 21/12/2017

Do 60% taniej - Strefa okazji eMag

Promocja eMAG (dawniej: Agito) – pełnowartościowe towary ze zwrotów lub uszkodzeniami opakowań i innymi drobnymi wadami nawet do 60% tańsze. W ofercie laptopy, tablety, telefony, PC, gaming, peryferia, elektronika. TV, foto, AGD, zdrowie i uroda, dom i ogród, motoryzacja, sport i turystyka, dziecko.

Do 50% taniej wszystko do domu

Promocja eMAG (dawniej: Agito) – deski do prasowania, suszarki, mopy, szczotki, wkłady, kosze, pojemniki, pieluchy dla dzieci, kosmetyki dla niej i  dla niego, środki do prania, i czyszczenia, preparaty do pielęgnacji tkanin i inne nawet do 50% taniej. Dostawa gratis.