PIĘKNO, LUKSUS, ELEGANCJA W NIŻSZYCH CENACH

Diamenty są najlepszymi przyjaciółmi dziewczyny – tak śpiewała Marilyn Monroe. I która dziewczyna nie przyznałaby jej racji. Może nie koniecznie muszą być diamenty, może wystarczy ładny pierścionek czy bransoletka, dopasowany wisiorek, modny zegarek. Wszystkie kobiety lubią biżuterię (zresztą nie tylko kobiety).

Dobrze dobrana, umiejętnie dopasowana do urody, do stroju i okazji podkreśla to co najważniejsze, dodaje pewności siebie. Czasem jest wyznacznikiem społecznego statusu.

Jest nieodłącznym elementem wszystkich wielkich wydarzeń w naszym życiu. Towarzyszy nam od chwili narodzin, kiedy od babci czy chrzestnych otrzymujemy pierwszą srebrną łyżeczkę, poprzez komunię i obowiązkowy złoty medalik, aż do zaręczynowego pierścionka i ślubnych obrączek.

Każda kobieta lubi dostać w prezencie coś z biżuterii, a każdy mężczyzna jest zadowolony mogąc taki prezent podarować. Nie ma w tym nic dziwnego. Lubimy otaczać się pięknymi przedmiotami na co dzień, lubimy je wokół siebie i lubimy je na sobie. Nie dotyczy to tylko Pań. Panowie nie są z tego wyłączeni. Męska biżuteria, różniąca się zdecydowanie od damskiej jest równie piękna i w takim samym stopniu podkreśla reprezentowany styl, urodę i społeczny status.

Biżuteria jest tym elementem naszego stroju, który może wydawać się niepotrzebny. Można sobie wyobrazić wyjście z domu bez wisiorka, pierścionka, nie wyobrażamy sobie wyjścia bez spodni. Jednak chcąc wyglądać dobrze, wyróżniać się z tłumu, dopasowujemy do naszego stroju coś co pozwoli na powiedzenie wszystkim wokół, jacy jesteśmy, co nam się podoba, a biżuteria (obok innych elementów stroju) jest najlepszym sposobem na wyrażenie siebie i swojego stosunku do świata.

Dla wszystkich poszukujących ciekawych pomysłów, prezentów, a przede wszystkim niższych cen mamy kilka propozycji, dzięki którym biżuteria będzie mogła na stałe wpisać się w wasz strój i dobry nastrój.

W.Kruk, Parfois, Lilou, Fajna-Biżuteria, Eminence, Pakamera, Jubiler Teresa, Carlena, Atwora, Colia, iloko, WĘC, Swarovski, Alice Jo, Jubilea, LunaMarket.