W BDsklep Kolejne zakupy ze zniżką 100 zł

Znacie już BDsklep i jego ogromy asortyment. Wszystko do domu, dla dziecka, kosmetyki, zapachy, artykuły dla zwierząt, książki, świetne wina.

Duży asortyment, wiele produktów w jednym miejscu i jeden koszyk – świetne miejsce na zrobienie zakupów przedświątecznych i świątecznych.

Przeraża Cię przygotowanie domu na świąteczne przyjęcie, sprzątanie, zamieszanie, przystrajanie? W BDsklep jest wszystko, co pozwoli na szybkie i zdecydowanie łatwiejsze uporanie się z wszystkimi obowiązkami. W dodatku możesz to zrobić nie wydając zbyt dużo pieniędzy.

Teraz mamy jeszcze jedną, dodatkową niespodziankę od BDsklep, dzięki której można zaoszczędzić na zakupach. Okazję dla wszystkich, którzy zdecydują się na płatność w sklepie przy pomocy Masterpass.

Dla wszystkich posiadaczy karty Mastercard i Maestro sklep przygotował ofertę, dzięki której otrzymasz nawet 100 zł w prezencie na kolejne zakupy.

Jak zdobyć bon o wartości nawet 100 zł? Wystarczy zrobić w sklepie zakupy za min. 100 zł, zapłacić jedną z wymienionych kart i gotowe. W ciągu 6 dni od zakupu otrzymasz bon na kolejne zakupy. Kwota bonu jest uzależniona od tego, jak duże zrobisz zakupy.

  • Jeśli wydasz od 100 do 150 zł – na kolejne zakupy otrzymasz 30 zł.
  • Jeśli wydasz powyżej 150 zł i do 250 zł – otrzymasz 50 zł na kolejne zakupy.
  • Jeśli wydasz więcej niż 250 zł – otrzymasz 100 zł na kolejne zakupy.

Bon będziesz mógł zrealizować do końca stycznia 2017 roku i nie ma znaczenia na co będziesz chciał go wykorzystać. Możesz zrobić zakupy korzystając z całej, bogatej oferty sklepu.

Okazja jest doskonała, żeby w gorącym, przedświątecznym okresie zaoszczędzić. Dodatkowe 100 zł z pewnością przyda się, by dołożyć coś ekstra, czym będziesz mógł się cieszyć podczas tegorocznych świąt.


21 zł rabatu na zakupy w BDsklep

Kod rabatowy BDsklep – 21 zł rabatu  na zakupy przy zamówieniu za minimum 220 zł. Wpisz kod rabatowy.

Ważne do dnia: 30/06/2017

20 zł rabatu na zakupy

Kod rabatowy BDsklep – rabat na zamówienie za minimum 250 zł. Wpisz kod  rabatowy.

Ważne do dnia: 30/06/2017

20% rabatu na kubki termiczne i butelki CONTIGO

Kod rabatowy BDsklep – produkty marki Contigo 20% taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 30/06/2017


Podziel się z innymi: