Słuchanie książek nie musi być drogie

Audiobooki już na stałe zagościły w naszych komórkach czy tabletach i wielu ludzi, których spotykamy na ulicy ze słuchawkami na uszach nie słucha muzyki, ale książki.

Takie rozwiązanie posiada wiele zalet. Można „przeczytać” wybrany tytuł i nie trzeba rezygnować ze spaceru, uprawiania sportu czy innych zajęć. Książek do słuchania jest na rynku coraz więcej, jest zatem w czym wybierać i nie ma problemu z dobraniem odpowiedniej pozycji dla siebie.

W Audiotece znajdziecie bardzo szeroki wybór audiobooków z różnych dziedzin i zawsze w doskonałych interpretacjach. Dla miłośników czytania i słuchania sklep przygotował dodatkowe propozycje, które na pewno zainteresują wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić na audiobookach.

Oprócz zwykłego kupowania wybranej książki można skorzystać z karnetów lub z miesięcznej subskrybcji. Obie te opcje podobne są do typowej oferty pre-paid, które oferowane są przez operatorów telefonii komórkowej. Najpierw płacisz potem wybierasz co chcesz kupić.

Na czym to polega?

Karnety w Audiotece

W cenie 149 zł, 249 zł lub 429 zł możecie wykupić odpowiednio 5, 10 lub 20 audiobooków. Wybór ogromy, bo dostępnych jest ponad 5 000 tytułów. Z karnetu można korzystać przez 12 miesięcy zarówno na stronie internetowej jak i aplikacji. Czyli masz cały rok aby zdecydować jakie audiobboki chcesz mieć.

Uwaga:
Do 5 października 2015r można skorzystać z promocji na karnety. Za 5 audiobooków zapłacicie teraz 125 zł, za 10 220 zł, a za 20 400 zł.

Subskrybcja w Audiotece – Audioteka Plus

W cenie 19,90 zł, płatnej co miesiąc, możecie wybrać (kupić) jedną książkę do słuchania z dostępnych 5 000 tytułów. Nie ma znaczenia jaka jest cena danego audiobooka w sklepie. Dla subskrybentów będzie ona zawsze taka sama i wyniesie 19,90 zł. W tej opcji również można korzystać z aplikacji na tablety lub telefony. Można też pobrać audiobooka i słuchać go w inny dowolny sposób.

Jeśli w danym miesiącu nie zdecydujecie się na wykorzystanie swojego prawa książki, nic nie przepada. Możecie to zrobić w trakcie kolejnych dwóch miesięcy.
Usługę Audioteka Plus można dezaktywować w każdym momencie, trzeba jednak pamiętać, że nie wykorzystane książki przepadną. Pozycje wybrane przed dezaktywacją pozostają do dyspozycji.

Pełny regulamin usługi Audioteka Plus


Aktualne promocje Audioteka
Aktualne promocje na audiobooki