Kupuj i zyskuj na szkolnej wyprawce

Nowy rok szkolny zbliża się do nas nieubłaganie. Wakacje się kończą i trzeba, niestety, zacząć myśleć o szkolnej wyprawce. O tym gdzie kupić taniej podręczniki już pisaliśmy i cały czas aktualizujemy nasz wpis, by być na bieżąco z nowymi promocjami.

Ale zakupy do szkoły to nie tylko książki. Naszym dzieciom potrzebna jest jeszcze cała masa niezbędnych przyborów i akcesoriów, bez których nie może się obyć żaden uczeń.

Już od 13 sierpnia akcję „Szkoła w moim stylu” rozpoczyna Tesco. Ogromny wybór zeszytów, długopisów, kredek, farb, plecaków, piórników, odzież i obuwie. Nawet meble do pokoju ucznia.

Wszystkie przybory, jak na Tesco przystało, w przystępnych cenach i dodatkowa korzyść dla rodziców. Kupując artykuły szkolne za min. 25 zł otrzymamy kupon na 5 zł rabatu.

Akcja nie dotyczy niestety zakupów w serwisie internetowym oraz nie można z niej skorzystać przy zakupie papieru ksero, książek, podręczników, multimediów, filmów, tekstyliów szkolnych i mebli. Zakończenie promocji supermarket przewidział na 26 sierpnia.


Jeżeli nie znalazłeś artykułów szkolnych w Tesco albo masz za daleko do marketu lub nie chcesz tracić czasu na wycieczkę do Tesco, proponujemy sprawdzić: