25% rabatu przy zakupie min. 2 sztuk w Answear

Tylko przez dwa dni okazja do uzupełnienia zimowej garderoby. Masz jeszcze jakieś braki, potrzebujesz zimowych butów, rękawiczek, albo po prostu uzupełnienia posiadanych stylizacji?

Nie czekaj. Tylko do 17 listopada w Answear można skorzystać ze zniżki aż 25%. Jedynym warunkiem jest zakup przynajmniej 2 sztuk. Nie jest to specjalnie wygórowany wymóg, bo akcją jest objętych wiele świetnych produktów, które każdemu przydadzą się w garderobie.

Masz już całe wyposażenie na zimowe chłody? Zerknij na sportowe obuwie, albo zobacz jaką nową torbę możesz kupić w promocji.

W akcji zniżkowej znajdziesz modę nie tylko dla Pań i Panów, obejmuje również odzież i obuwie dla dzieci. Wszystkie produkty, które znajdują się na specjalnie wydzielonej dla promocji stronie. Setki produktów, dzięki którym cała rodzina może się wspaniale prezentować w tym sezonie.

Aby zyskać rabat należy w koszyku zamówienia wpisać kod rabatowy! Udanych zakupów.


Do 50% taniej Mid Season Sale w Answear

Promocja Answear – damska, męska i dziecięca moda nawet za połowę ceny. Zobacz odzież, obuwie, akcesoria na chłodne dni w specjalnej ofercie.

Ważne do dnia: 25/10/2017

Do 30% rabatu na kurtki i buty

Kod rabatowy Answear – 30% rabatu na wybrane produkty, 20% rabatu na pozostałe i 10% rabatu na przecenione. Dotyczy asortymentu z podstrony.

Ważne do dnia: 25/10/2017

40% rabatu na markę Gino Rossi

Kod rabatowy Answear –  obuwie damskie i męskie wybranej marki 40% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Promocja dotyczy produktów z podstrony.


Podziel się z innymi: