Kod rabatowy na nowości

Ogarnęło nas szaleństwo noworocznych wyprzedaży. Szukasz czegoś, co poprawiłoby zasoby szafy, ale chcesz też oszczędzać na zakupach?

Koniecznie musisz zerknąć do Avaro. Moda damska na każdą okazję i atrakcyjne ceny, a teraz jeszcze możliwość skorzystania z wyprzedaży lub kodu rabatowego.

Wiele produktów dla Pań nawet do 90% – Mega Wyprzedaż, w której znajdziesz sukienki, spódnice, swetry, bluzki, bluzy, bieliznę, spodnie i wiele innych w super cenach. Ogromne bogactwo, dla każdej kobiety znajdzie się coś odpowiedniego. Zobacz, jak wzbogacić swoją garderobę do pracy, na wyjścia specjalne, na co dzień. Nie musisz wychodzić z domu, a możesz sporo zaoszczędzić.

Jeśli znajdzie się coś, co przypadło Ci go gustu, ale nie zostało przecenione, też się znajdzie sposób, aby zapłacić mniej.

Do 8 stycznia można w sklepie skorzystać z kodu rabatowego, dzięki któremu wszystkie produkty w cenach regularnych będą 20% tańsze. Wpisz go w koszyku i zyskaj zniżkę.

Okres wyprzedaży w początku roku to doskonały moment na zakupy wielu produktów, które dotychczas były poza zasięgiem naszych portfeli, okazja na uzupełnienie braków w garderobie i zakupienia czegoś ekstra, na co wcześniej nie było na stać.

Zaszalej w Avaro i zrób zakupy w super cenie już dziś.


Darmowa dostawa z kodem rabatowym

Kod rabatowy Avaro – dostawa gratia dla zakupów o min. wartości 50 zł. Wpisz kod rabatowy.

Ważne do dnia: 31/10/2017

20 zł rabatu na zakupy

Kod rabatowy Avaro – rabat na całe zakupy o minimalnej wartości 100 zł. Wpisz kod rabatowy.

Ważne do dnia: 31/10/2017

10% rabatu na pierwsze zakupy

Promocja Avaro – 10% rabatu po zapisaniu się do newslettera.


Podziel się z innymi: