Jesienne rewelacje cenowe w Sephora

Jesienne nowości już na dobre zagościły w asortymentach wszystkich sklepów. Choć pogoda nas jeszcze rozpieszczę, to należy się spodziewać, że długo to nie potrwa i w końcu nadejdą chłodne i deszczowe dni.

Więc na pocieszenie mamy dla Was świetną promocję w Sephora. Chcecie kupić tanio, albo bardzo tanio kosmetyki czy perfumy?

Nie ma lepszego sposobu na jesienną chandrę niż fajny kosmetyk lub coś pachnącego, na co można wydać zdecydowanie mniej.

Okazje i zniżki w sklepie Sephora to już tradycja i warto zaglądać do sklepu, żeby sprawdzić, czy czasem coś wymarzonego, na co nas nie stać w zwykłej cenie, właśnie nie zostało przecenione.

Właśnie teraz jest świetny moment, żeby sprawdzić czy ulubiony produkt da się kupić ze zniżką. Nawet do 75% taniej znajdziecie wiele produktów: markowe kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, wody toaletowe, wody perfumowane, dezodoranty.

Jest w czym wybierać i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Może nawet już teraz pomyślicie o gwiazdkowym prezencie dla kogoś bliskiego?
Oferta jest ograniczona czasowo i ilościowo, więc nie zwlekajcie, bo może dla Was zabraknąć.


Darmowa dostawa z kodem rabatowym

Kod rabatowy Sephora – dostawa gratis dla zamówień od 49 zł. Wpisz kod rabatowy.

Ważne do dnia: 25/09/2017

10% rabatu w Sephora

Kod rabatowy Sephora – rabat 10% na wszystkie nieprzecenione produkty. Wpisz kod rabatowy. Oferta nie łączy się z przecenami, kodami rabatowymi, nie obejmuje zakupu Kart Upominkowych, nie podlega wymianie na gotówkę ani inne środki płatnicze.

Ważne do dnia: 30/09/2017

15% rabatu w Sephora

Kod rabatowy Sephora – rabat 15% na wszystkie nieprzecenione produkty przy zakupach za minimum 220 zł. Wpisz kod rabatowy. Oferta nie łączy się z przecenami, kodami rabatowymi, nie obejmuje zakupu Kart Upominkowych, nie podlega wymianie na gotówkę ani inne środki płatnicze.

Ważne do dnia: 30/09/2017


Podziel się z innymi: