Mid Season Sale w Showroom

Moda dla kobiet wymagających i poszukujących oryginalnych projektów. Na każdą okazję i dla każdej kobiety w każdym wieku. Moda, której trudno szukać w zwykłych sieciówkach.

Może się wydawać, że musi być droga i niedostępna dla zwykłej kieszeni, ale to nie prawda. Jeśli wiesz kiedy kupować możesz to zrobić zdecydowanie taniej. Właśnie teraz w Showroom jest okazja do skorzystania z przecen, które sięgają nawet do 70%. Wiele stylizacji, odzież, obuwie, dodatki i akcesoria. Idealne na wiosenne, ciepłe lecz nie za ciepłe dni.

Zbliżają się święta i jeszcze możesz zdążyć z zakupem czegoś, czym zaskoczysz wszystkich na świątecznym śniadaniu. Wiosna to również czas komunii i firmowych imprez plenerowych. Czyli takich momentów w życiu każdej z nas, które wymagają szczególnej oprawy. Nie warto poszukiwać tam gdzie najtaniej, skoro można kupić w promocji projekty najlepszych polskich projektantów. Unikatowe, niebanalne i niepowtarzalne. Eleganckie stylizacje, którym żadna kobieta się nie oprze.

Teraz możesz sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa i nie wydać przy tym dużo pieniędzy, bo wiele produktów w Showroom jest przecenionych, a zniżki sięgają nawet 70%. Zobacz międzysezonową wyprzedaż i znajdź dla siebie wymarzoną sukienkę, piękną torebkę, dopasuj buty i dodatki. Zabłyśnij na wiosnę kupując oszczędnie.


50 zł rabatu na zakupy

Kod rabatowy SHOWROOM – rabat 50 zł dla zamówień powyżej 300 zł przy płatności BLIK-iem. Wpisz kod rabatowy.

Ważne do dnia: 31/08/2017

20% taniej marka H.M.B.D.

Promocja SHOWROOM – damska odzież, bielizna, torby wybranej marki w promocji. Tylko do 24 sierpnia do godz. 11:00.

Ważne do dnia: 24/08/2017

20% taniej marka The Odder Side

Promocja SHOWROOM – damska odzież na lato wybranej marki w promocji.


Podziel się z innymi: