Kolekcja Elegance do 60% taniej

Za oknem ponuro i deszczowo, aura zachęcająca do pojawienia się jesiennej chandry. Idealny moment, żeby …sprawić sobie jakiś prezent na poprawę humoru.

A co sprawi kobiecie największą frajdę? Oczywiście nowa torebka. W końcu każda Pani wie doskonale, że torebek nigdy nie ma się zbyt dużo.

Masz problem z doborem torebki do nowych jesiennych butów, nie wiesz w co spakować się dziś do pracy? Takie problemy puls zaokienna pucha mogą spowodować szczególnie silny spadek humoru.

Mamy dziś na to radę i zachęcamy do zerknięcia do sklepu Wittechen. Idealna promocja na poprawienie sobie nastroju – torebki, które nie tylko są piękne i eleganckie, wykonane z najlepszej jakości skóry, ale mają też moc poprawiania nawet najgorszego humoru. Dlaczego? Bo są tańsze nawet do 60%!

Komfortowe w każdej sytuacji, mniejsze i większe, przydatne do pracy, na zakupy, na spotkania towarzyskie i specjalne wyjścia. Duży wybór wzorów i kolorów, a do tego ceny pozwalające na dużą oszczędność.

Masz dziś zły dzień, nie wiesz co zrobić, aby go naprawić? Torebki Elegance mogą zdziałać cuda, szczególnie, gdy można je kupić taniej.


20% zniżki na nową kolekcję

Kod rabatowy Wittchen – rabat na nową kolekcje po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 26/03/2017

50 zł rabatu na nieprzecenione produkty

Kod rabatowy Wittchen – rabat na nieprzecenione produkty przy zakupach za min. 250 zł. Wpisz kod rabatowy.

100 zł rabatu na nieprzecenione produkty

Kod rabatowy Wittchen – rabat na nieprzecenione produkty przy zakupach za min. 500 zł. Wpisz kod rabatowy.


Podziel się z innymi: