Black Friday i codziennie nowe, tańsze oferty

Chociaż Black Friday to jeden dzień, który przypada w tym roku na 25 listopada, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby trwał nieco dłużej. I z takiego właśnie założenia wyszedł sklep Mall, gdzie już rozpoczęto świętowanie. I to nie byle jakie, bo ceny są niższe nawet o 60%.

Macie zatem możliwość zastanowienia się już teraz i zrobienia zakupów, zanim ruszy szaleństwo zakupowe związane z Czarnym Piątkiem.

A co można w Mall kupić taniej? Szybciej byłoby chyba odpowiedzieć czego nie można by było kupić. Oferta jest niezwykle bogata i każdy znajdzie w niej wiele produktów, które przypadną mu do gustu.
Małe i duże AGD, zabawki, artykuły do domu, elektroniczne gadżety i akcesoria, różności dla dzieci, artykuły sportowe. I co ważne, codziennie oferta jest aktualizowana. A wielki finał – 25 listopada.

Sprawdzajcie codziennie i nie zapomnijcie zerknąć w piątek, bo to jest właśnie ten dzień, w którym można zrobić zakupy najtaniej i wybierać spośród całej gamy przecen.

To również możliwość znalezienia niedrogich świątecznych upominków i prezentów dla każdej bliskiej osoby. Niech choinka będzie pełna niespodzianek, które zaskoczą rodzinę i przyjaciół, a Wam pozwolą na oszczędności.

Sprawdzajcie codziennie ofertę Mall i znajdujcie przeceny, które ułatwią życie i zakupy. I pamiętajcie również o tym, że teraz dostawa jest za darmo w Mall już od 249 zł.


Przedsezonowe obniżki cen na sporty zimowe

Promocja MALL – narciarstwo, snowboarding, łyżwiarstwo, zabawy na śniegu, odzież, obuwie sportowe na zimowe dni w okazyjnych cenach.

AGD z prezentami w MALL

Promocja MALL –   zobacz jakie prezenty otrzymasz przy zakupie wybranych sprzętów AGD.

Jesień w ogrodzie

Promocja MALL – narzędzia ogrodowe, szeroki wybór w korzystnych cenach.


Podziel się z innymi: