Najlepsza i tańsza domowa kawa

I kolejny poniedziałkowy poranek. I znowu trzeba rano wstać do pracy. Dla niektórych jest torturą, która potrafi popsuć humor na cały, nadchodzący dzień. Jedynym pocieszeniem w taki poranek, dla wielu jest poranna filiżanka kawy.

Ułatwia życie, pozwala na obudzenie się i jest elementem codziennego rytuału, bez którego nie ma mowy o wyjściu z domu.

Jesteś miłośnikiem tego królewskiego napoju? Zastanawiasz się jak przyrządzić poranną filiżankę kawy, dzięki której dzień będzie lepszy, a poranek jaśniejszy?

Ekspres automatyczny to nie tylko doskonałej jakości kawa, ale też niesamowite ułatwienie i szybkość jej przygotowania. Podstawiasz filiżankę, wciskasz jeden klawisz i już tylko parę chwil dzieli Cię od ulubionego espresso, latte czy cappuccino. A potem zanurzasz się w doznaniach, dzięki którym nadchodzący dzień widzisz w zdecydowanie jaśniejszych barwach.

Jak się okazuje automatyczne ekspresy do kawy nie muszą być wcale tak drogie, jak się zdaje. Twoje własne urządzenie, w Twojej kuchni, gotowe spełnić każde żądanie może być teraz nawet 500 zł tańsze. Jeśli tylko zdecydujesz się skorzystać z promocji w RTV Euro AGD.

Wybrane ekspresy do kawy takich marek, jak: DeLonghi, Siemens, Saeco, Bosch, Krups, Nivona, Philips mogą być nawet do 500 zł tańsze, jeśli podczas zakupów wpiszesz w koszyku kod rabatowy.

Spraw sobie odrobinę radości i nie wychodź do pracy w złym nastroju. Dzięki dobrej, aromatycznej i mocnej kawie, życie może stać się przyjemniejsze, a poranne pobudki mniej uciążliwe.

Promocja na automatyczne ekspresy do kawy w RTV Euro AGD potrwa tylko do 4 listopada.


10 lub 20 rat 0% i spłata po wakacjach

Promocja RTV Euro AGD - zakupy na raty obowiązują dla całego asortymentu o min. wartości 100 zł. Tylko do 4 lipca. Sprawdź szczegóły na stronie sklepu.

Ważne do dnia: 04/07/2017

Do 150 zł rabatu na zakupy w RTV Euro AGD

Kod rabatowy RTV Euro AGD – odbierz rabat płacąc Visa Checkout i wpisując kod rabatowy. Wysokość rabatu uzależniona od kwoty zamówienia: 50 zł rabatu  za zakupy od 300 zł do 500 zł, 100 zł rabatu  za zakupy od 500,01 zł do 1500 zł, 150 zł rabatu za zakupy powyżej 1500 zł. Sprawdź szczegóły w regulaminie.

Ważne do dnia: 30/06/2017

Do 2400 zł tańsze telewizory Samsung

Promocja  RTV Euro AGD – sprawdź ostatnie sztuki w obniżonych cenach.

Ważne do dnia: 30/06/2017


Podziel się z innymi: