Promocja Virtualo – do 50% tańsze kryminały

Czytelnicze emocje w niższych cenach

Dziś mamy dla Was sporą dawkę emocji i dreszczyku od Virtualo. Lubicie literaturę, która zapewnia przeżycia? Kochacie przygody i mocne wrażenia?

Jeśli jesteście fanami czytania i nie wyobrażacie sobie życia bez dobrej książki – zerknijcie jakie promocje przygotowało dla swoich Klientów Virtulalo. A jeżeli do tego Wasza ulubiona kategoria to kryminał, horror lub thriller to koniecznie musicie sprawdzić co można kupić teraz taniej.

Dla wszystkich, którzy lubią oddawać się swojej pasji w formie cyfrowej, a zatem czytają ebooki Virtualo jest wręcz idealnym miejscem do robienia zakupów. Tym bardziej, że zawsze można tu liczyć na świetne promocje i zniżki.

Teraz możecie nawet 50% taniej kupić coś z dreszczykiem. Tylko do 12 października trwa promocja na wiele pozycji z kategorii kryminał, horror i thriller. Sporo nowości i bestsellerów, które zadowolą każdego, nawet najbardziej wybrednego czytelnika.

Jeśli nie gustujecie w tych kategoriach, zerknijcie na naszą stronę i poszukajcie czegoś, co bardziej będzie Wam odpowiadać, bo promocji w Virtualo zawsze jest dużo i każdy znajdzie coś dla siebie.

Miłych jesiennych wieczorów z ebookiem do towarzystwa.


Do 50% rabatu na ebooki i audiobooki

Promocja Virtualo - najlepsze promocje: kryminały, fantastyka, poradniki, literatura faktu, literatura piękna, romanse i inne w obniżonych cenach.

55% taniej Zygmumt Miłoszewski

Promocja Virtualo – ebooki autora w super cenach.

Ważne do dnia: 21/09/2017

Do 50% taniej Remigiusz Mróz

Promocja Virtualo – przedsprzedaż Oskarżenie 19% taniej i inne ebooki autora do 50% taniej.

Ważne do dnia: 26/09/2017


Podziel się z innymi: