Małe przyjemności w domowym zaciszu

Za oknami deszcz i plucha. Niestety, tegoroczne lato odeszło bezpowrotnie. Musimy się pogodzić, że przed nami zimne i ponure dni. A takie są doskonałym początkiem jesiennej chandry.

Chcecie coś na pocieszenie, na poprawę humoru? Jakiś elegancki przedmiot, który będzie nie tylko ładny, ale też praktyczny i przydatny.

W Duka możecie teraz zrobić zakupy do domu lub kuchni z rabatem. Jeśli kupicie jeden produkt i dobierzecie drugi, to za tańszy zapłacicie tylko połowę ceny.

Jesienią dużo więcej przebywamy w domowym zaciszu, warto byłoby czuć się w nim dobrze, otoczyć się przedmiotami, które mają nie tylko spełniać swoje funkcje, ale też są zwyczajnie ładne.

W promocji: drugi produkt za 50% w Duka znajdziecie spory wybór kuchennych akcesoriów: termosy, kawiarki, filiżanki, tekstylia i inne. Poprawcie swój nastrój i wyposażcie kuchnię w coś estetycznego.

Pamiętajcie, że rabat 50% naliczy się na tańszy z produktów.


22% rabatu na zakupy

Kod rabatowy Duka – 22% rabatu na zakupy po wpisaniu kodu rabatowego.. Nie dotyczy produktów przecenionych, marek innych niż Duka, mebli, AGD i kart podarunkowych.

Ważne do dnia: 26/03/2017

20% rabatu na trzeci produkt marki SMEG

Kod rabatowy Duka – trzeci, najtańszy produkt marki SMEG 20% taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 31/03/2017

Do 70% taniej na wyprzedaży

Wyprzedaż Duka – wybrane produkty do domu, kuchni, na stół nawet o połowę taniej.


Podziel się z innymi: