I love shopping z JOY, Cosmopolitan i Hot Moda

W weekend 5/09 – 6/09/2015 była spora dawka zakupowych atrakcji. Niestety ten weekend już za nami, ale 25-27 września kolejny weekend zniżek.


U nas znajdziesz rabaty nie tylko w weekend, ale dzień w dzień przez 365 dni w roku. Sprawdź kuponiarnia.pl


Tak było 5-6 września 2015

Magazyny JOY, Cosmopolitan i Hot Moda przygotowały dla wszystkich miłośników mody akcję rabatową, a zniżki mogą sięgać nawet 50%.

Nikt, kto poszukuje nowej garderoby na jesień nie powinien przegapić pierwszego weekendu września. W magazynach znajdziecie specjalne kupony rabatowe, dzięki którym obniżycie ceny swoich zakupów.

W akcji bierze udział ponad 150 sklepów, a kupony rabatowe będą „działały” nie tylko w sklepach internetowych, ale również w salonach stacjonarnych. Skorzystać z kuponu może każdy, kto kupi jeden z magazynów, wytnie kupon i pokaże go przy kasie w trakcie finalizacji transakcji.

To samo dotyczy wersji elektronicznej pisma – wtedy wystarczy okazać kupon na smartfonie.

W sklepach online kod rabatowy, z magazynów, wpisujemy w wyznaczone miejsce w koszyku.

Jakie sklepy biorą udział w akcji?

Jak już pisaliśmy jest ich ponad 150, więc trudno byłoby wymieniać wszystkie. Z pewnością zainteresuje Was możliwość skorzystania z oferty Answear, Balladine, Czasnabuty, DeeZee, Diamante Wear, Feeby, Galeria Limonka, Jesteś Modna, Pakamera, Supersklep, Pretty One, New balance, Depare, Unisono, Venezia i wielu innych.

Życzymy dobrej zabawy i udanych zakupów.

Pamiętajcie, kody rabatowe znajdziecie w magazynach.