Zapas energii pod ręką

Każdy pewnie przeżył choć raz „tragedię” związaną z wyładowaną komórką. Taki problem to czasem nie tylko „tragedia”, ale nawet TRAGEDIA.

Brak kontaktu ze światem, z przyjaciółmi, z którymi koniecznie musisz się czymś właśnie podzielić, brak dostępu do sieci współczesnego człowieka paraliżuje i przeraża. I wcale nie dotyczy to tylko nastolatków, którzy urodzili się z komórką przyklejoną do ucha. Wielu dorosłych też nie wyobraża sobie, choćby niedługiego czasu, bez dostępu do ukochanego urządzenia.

Dlatego ktoś mądry wymyślił powerbanki. Twoje przenośne źródło energii, które pozwoli na posiadanie żelaznego zapasu w kieszeni.

Jeśli choć raz zdarzyło Wam się stracić kontakt ze światem z powodu padniętej baterii, z pewnością doceniacie co to znaczy posiadanie własnego powerbanku.

Jeśli jeszcze go nie posiadacie, bo jest to znaczny wydatek, to właśnie możecie sobie zrobić ten zakup w niższej cenie.

W Neo24 powerbanki dostaniecie ze zniżką. Po wpisaniu kodu rabatowego wybrane urządzenia będą tańsze nawet o 40 zł. Spory wybór i różne pojemności, dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego.

Promocja potrwa do 26 maja.


Do 700 zł zwrotu przy zakupie sprzętu Amica

Promocja Neo24 – kup jeden z zestawów do zabudowy marki Amica, zarejestruj zakup i odbierz kartę przedpłaconą w wartości do 700 zł.

Ważne do dnia: 31/01/2018

AGD w specjalnych cenach w Neo24

Promocja Neo24 –  świąteczna promocja na wybrane żelazka, odkurzacze, ekspresy, lodówki, zmywarki, pralki, kuchenki. Wiele produktów do domu w niższych cenach.

Ważne do dnia: 17/12/2017

200 zł tańsza deskorolka elektryczna

Promocja Neo24 –  deskorolka CAVION GO 6.5 cali teraz za 699 zł.