Fantastyczne tytuły na jesienne wieczory

Lubicie czytać, ale nie starcza Wam czasu na rozsiadanie się z książką i spędzania wieczoru na lekturze? Jest sposób na to, aby nie rezygnować z ulubionego zajęcia i wykorzystać czas na dwie czynności jednocześnie.

Podczas porannego biegania, w drodze do pracy, podczas sprzątania czy gotowania zawsze może nam towarzyszyć ulubiona lektura. Nie koniecznie trzeba ją czytać, można jej słuchać.

Audiobooki są coraz bardziej popularne wśród wszystkich miłośników czytania, Można z nich korzystać nie rezygnując z innych, często nudnych lecz koniecznych, codziennych czynności.

Macie ochotę na zagłębienie się w fantastycznym świecie Brandona Sandersona, Jacka Piekary czy Anne Rice? A może chcielibyście zaproponować coś dziecku?

W Virtualo audiobooki z kategorii fantastyka możecie teraz kupić nawet 40% taniej. Wiele świetnych tytułów dla dzieci i dorosłych. Doskonała rozrywka na jesienne wieczory i możliwość zrobienia czegoś pożytecznego jednocześnie.

Sprawdźcie, czego możecie posłuchać i nie wydać zbyt dużo pieniędzy. Promocja potrwa do 24 listopada.


Do 50% rabatu na ebooki i audiobooki

Promocja Virtualo - najlepsze promocje: kryminały, fantastyka, poradniki, literatura faktu, literatura piękna, romanse i inne w obniżonych cenach.

Do 40% tańsze poradniki

Promocja Virtualo – poradniki: ebooki i audiobooki w promocyjnych cenach.

Ważne do dnia: 24/10/2017

Do 45% taniej Szczepan Twardoch

Promocja Virtualo – ebooki i audiobooki autora w specjalnej ofercie.

Ważne do dnia: 25/10/2017


Podziel się z innymi: