Zimowa wyprzedaż w Hotels.com

Jak tam z planami na jesienne i zimowy wyjazdy? A może coś specjalnego na świąteczny, czy sylwestrowy wypad?

Dla wszystkich, którzy poszukują tańszych noclegów, dzięki którym będą mogli spędzić urlop w wielu miastach Europy i nie wydać zbyt dużo pieniędzy. Nie masz jeszcze sprecyzowanych planów, ale wiesz, że chciałbyś wyjechać?

W Hotels.com właśnie rozpoczęła się zimowa wyprzedaż. Oferta, dzięki której możesz wybrać się na wymarzony urlop i zaoszczędzić na noclegu.
Nawet do 40% taniej apartamenty w wielu hotelach w Paryżu, Rzymie, Amsterdamie, Barcelonie, Madrycie, Berlinie, Mediolanie, Sztokholmie, Wenecji, Oslo.

Eleganckie hotele, najlepsze standardy i możliwość zweryfikowania oferty dzięki dostępowi do opinii gości, którzy już korzystali z noclegu. Oraz dodatkowa, specjalna promocja dla tych, którzy zgromadzą 10 noclegów – 1 noc gratis.

Twój wymarzony urlop w zasięgu ręki i możliwość spędzenia go w jednym z europejskich hoteli w niższej cenie. Promocja na wybrane rezerwacje potrwa do 28 listopada.


Do 40% taniej na jesiennej wyprzedaży w Hotels.com

Promocja Hotels.com – Paryż, Barcelona, Sztokholm, Berlin, Wiedeń,Edynburg, Majorka, Rimini, Rzym, Londyn inne miejsca nawet do 40% taniej.

Ważne do dnia: 30/09/2017

Nawet do 50% taniej - ukryte rabaty

Promocja Hotels.com – zaloguj się i sprawdź najlepsze ceny hoteli.

Noclegi w Paryżu w promocji

Promocja  Hotels.com – nawet do 30% tańsze paryskie hotele.


Podziel się z innymi: