Sofy, komody, fotele, krzesła i inne w niższych cenach

Dla wszystkich, którzy chcieliby coś zmienić w swoim najbliższym otoczeniu i skorzystać z niższych cen. Tylko teraz, do 14 listopada jest możliwość zakupu mebli ze zniżkami.

Chcesz jeszcze przed świętami odświeżyć coś w swoim domu? To pewnie ostatni moment, żeby o tym pomyśleć. Już niedługo rozpocznie się gorączka przedświątecznych przygotowań, a wraz z nią wydatki związane z prezentami i gwiazdkowymi dekoracjami. Inne potrzeby zejdą na dalszy plan i przyjęcie świąteczne będzie w tym samym otoczeniu jak co roku.

Razem z Dekorią, właśnie teraz możesz stworzyć niezwykły klimat i oryginalny design w każdym pomieszczeniu swojego domu. Eleganckie, modne i najlepszej jakości drewniane meble: krzesła, sofy, komody, stoły, stoliki, fotele, szafki, konsole nawet do 30% tańsze. Wszystkie meble w sklepie zostały przecenione od 10% do 30%.

Piękne i niepowtarzalne produkty w stylu angielskim, francuskim, kolonialnym, czy industrialnym, które mogą odmienić każdy pokój, stworzyć niepowtarzalny klimat i są przy tym funkcjonalne i wygodne. A teraz dodatkowo tańsze.

Sprawdź w czym się zakochasz w Dekorii już dziś i kupuj oszczędzając.


Na zdjęciu Stolik Marocco Black wys. 38cm z oferty Decoria


20% zniżki na rolety rzymskie, zasłony, poszewki i inne z kolekcji Cardiff

Kod rabatowy Dekoria - produkty z kolekcji Cardiff 20% taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 31/03/2017

Do 20% tańsze firany

Promocja Dekoria - wiosenne wzory firan w promocyjnych cenach.

Ważne do dnia: 27/03/2017

Do 20% tańsze zasłony

Promocja Dekoria  - najnowsze wzory zasłon, idealne na wiosnę do 20% tańsze.

Ważne do dnia: 27/03/2017


Podziel się z innymi: