Setki produktów w przecenie

Wyprzedaże na początek roku to gratka dla wszystkich łowców okazji. Zniżki i przeceny, możliwość kupowania i korzystania z kodów rabatowych. Doskonały moment, żeby uzupełnić braki i zainwestować w wyposażenie domu, kuchni czy poprawić stan sprzętu służącego do rozrywki lub pracy.

Dziś chcemy Wam zaproponować noworoczną wyprzedaż w Avans. W ofercie znajdziecie niezwykłe bogactwo produktów, które można kupić nawet do 30% taniej.

Telewizory i akcesoria RTV, radia samochodowe, laptopy, tablety, smartfony, konsole, gry, aparaty, kamery, wideorejestratory i nawigacje, AGD duże i małe, artykuły do domu, narzędzia, sprzęt sportowy i rekreacyjny.

Dla wszystkich poszukujących tańszego, dobrego urządzenia, które usprawni domowe obowiązki, polepszy i przyśpieszy gotowanie, pranie, sprzątanie. Dla tych, którzy chcą spędzić wieczór przed nowym telewizorem czy monitorem. A może dla tych, którzy w swoim postanowieniu noworocznym zdecydowali, że rozpoczną codzienne ćwiczenia i treningi.

W Avans do końca stycznia macie możliwość tańszego kupowania. Zobaczcie już teraz, jak oszczędnie rozpocząć Nowy Rok bez wyrzeczeń. Pamiętajcie, że niektóre produkty na wyprzedaży w Avans będą tańsze po wpisaniu kodu rabatowego.


Tanio, taniej, AVANS

Promocja  Avans – telewizory, laptopy, tablety, smartfony, radia samochodowe, foto i kamery, konsole, gry,  AGD duże i małe, sprzęt do ogrodu, rowery , rekreacja i fitness w niższych cenach.

Ważne do dnia: 23/10/2017

Bon do 300 zł na zakupy w Zalando w prezencie

Promocja Avans – kup pralkę lub pralko-suszarkę Electrolux objętą promocją o wartości co najmniej 1599 zł i odbierz nawet 300 zł na zakupy w Zalando.

Ważne do dnia: 31/12/2017

Odkurzacz bezprzewodowy Ergorapido o wartości 600 zł w prezencie

Promocja Avans – prezent przy zakupie suszarki do ubrań Electrolux objętej promocją.

Ważne do dnia: 30/11/2017


Podziel się z innymi: