Setki produktów w przecenie

Wyprzedaże na początek roku to gratka dla wszystkich łowców okazji. Zniżki i przeceny, możliwość kupowania i korzystania z kodów rabatowych. Doskonały moment, żeby uzupełnić braki i zainwestować w wyposażenie domu, kuchni czy poprawić stan sprzętu służącego do rozrywki lub pracy.

Dziś chcemy Wam zaproponować noworoczną wyprzedaż w Avans. W ofercie znajdziecie niezwykłe bogactwo produktów, które można kupić nawet do 30% taniej.

Telewizory i akcesoria RTV, radia samochodowe, laptopy, tablety, smartfony, konsole, gry, aparaty, kamery, wideorejestratory i nawigacje, AGD duże i małe, artykuły do domu, narzędzia, sprzęt sportowy i rekreacyjny.

Dla wszystkich poszukujących tańszego, dobrego urządzenia, które usprawni domowe obowiązki, polepszy i przyśpieszy gotowanie, pranie, sprzątanie. Dla tych, którzy chcą spędzić wieczór przed nowym telewizorem czy monitorem. A może dla tych, którzy w swoim postanowieniu noworocznym zdecydowali, że rozpoczną codzienne ćwiczenia i treningi.

W Avans do końca stycznia macie możliwość tańszego kupowania. Zobaczcie już teraz, jak oszczędnie rozpocząć Nowy Rok bez wyrzeczeń. Pamiętajcie, że niektóre produkty na wyprzedaży w Avans będą tańsze po wpisaniu kodu rabatowego.


Wiosenne porządki w domu i ogrodzie w super cenach!

Promocja Avans – małe i duże AGD oraz artykuły do ogrodu w okazyjnych cenach.

Nawet do 1786 zł taniej duże AGD

Promocja Avans – 3 % rabatu  przy zakupie 2 produktów AGD i 5% rabatu  przy zakupie min. 3 produktów AGD. Oferta dotyczy AGD wolnostojącego oraz AGD do zabudowy oznaczonych ikoną `DUŻY RABAT`. Zniżka nalicza się automatycznie w koszyku zamówienia.

Ważne do dnia: 23/03/2017

Kupuj rowery taniej przed sezonem

Promocja Avans – rowery miejskie, dziecięce, dla juniora, MTB, trekkingowe w niższych cenach przed sezonem.

Ważne do dnia: 14/04/2017


Podziel się z innymi: