Mikołajkowa promocja w Top Secret. 30% rabatu

Rozpoczynamy już odliczanie di świąt. Wszyscy z wielką niecierpliwością czekają na ten magiczny okres, kiedy spotkamy się przy wigilijnym stole.

Okres przedświąteczny to czas gorączkowych przygotowań, zakupów i poszukiwań prezentów. Ale należy też pomyśleć o sobie. Czy wiesz już co założysz na przyjęcie, w czym pójdziesz na spotkanie z przyjaciółmi i rodziną?

Nie wolno wśród szaleństw zakupowych zapominać o swoich potrzebach. W końcu nie tylko przygotowujemy dom i stół.

Dlatego dziś proponujemy promocję w Top Secret, dzięki której możesz się zaprezentować w najlepszym stylu podczas towarzyskiego spotkania, ale również świetnie się ubrać na każdą inną okazję. Nie zapominajmy, że po świętach czekają ferie i warto już teraz pomyśleć o nowej garderobie na tę okazję.

Oprócz tego, modny i elegancki element garderoby jest również niezłym prezentem gwiazdkowym dla każdej bliskiej osoby.

W Top Secret, w mikołajkowej promocji znajdziesz duży wybór odzieży i akcesoriów dla kobiet i mężczyzn. Swetry spódnice, sukienki, koszule, żakiety, spodnie, krawaty i inne. Idealne na specjalne okazje i na co dzień. Nie brakuje propozycji prezentowych.

Jeśli zdecydujesz się na zakupy do 4 grudnia, Twoje zamówieni będzie 30% tańsze. A jak to uzyskać? Wystarczy w koszyku wpisać kod rabatowy i gotowe! Pamiętaj, że promocja nie dotyczy wszystkich produktów. Zniżka nie łączy się z innym promocjami i nie obejmuje kolekcji specjalnej polecanej przez stylistów Twojego Stylu.

Udanych zakupów.


40 zł rabatu na zakupy

Promocja Top Secret -  rabat na pierwsze zakupy po zapisaniu się do newslettera. Kod jest ważny przy zakupach nowej kolekcji za min. 200 zł, promocje nie łączą się.


Podziel się z innymi: