Weekendowa promocja dla dzieci

Ulubieni dziecięcy bohaterowie, których można mieć przy sobie w każdej chwili. Bluzka z księżniczką, spodnie z potworem, majtki z myszką Miki i oczywiście mnóstwo pluszaków, przytulanek i innych dziecięcych akcesoriów, bez których trudno się obejść. Ukochane postacie, znane z bajek, filmów, dobranocek przeniesione do rzeczywistości, które potrafią pocieszyć w trudnych chwilach i przywołać uśmiech na niejednej dziecięcej buzi.

Wszystko, co tylko Twoje dziecko może sobie wymarzyć i każda postać z bajki teraz 27% taniej w TXM24.
Chcesz poprawić sobie i dziecku humor, wprowadzić trochę radości w jesienne, pochmurne dni. Z ulubionym bohaterem będzie to dużo łatwiejsze. A jeszcze fajniej, kiedy można sprawić dziecku frajdę i zaoszczędzić.

Bajkowi bohaterowie mają naprawdę magiczną moc. Szczególnie wtedy, gdy rano trzeba się ubrać do wyjścia, a Twoje dziecko nie przejawia chęci. Założenie swetra z wizerunkiem kogoś, kogo się lubi jest zdecydowanie łatwiejsze.

Bajkowe produkty w TXM24 w promocji tylko do 16 października, a dodatkowo z dostawą gratis dla wszystkich zamówień od 99 zł.


50% rabatu na co 5 sztukę bielizny dla niemowląt

Kod rabatowy TXM24  - co piąty (najtańszy) produkt dla niemowlaka z rabatem 50%.  Wpisz kod rabatowy.

Do 70% tańsze zabawki

Promocja  TXM24  - wyjątkowa okazja na zakup zabawek. Wiele produktów nawet do 70% taniej.

Mega wyprzedaż w TXM24

Promocja  TXM24  - moda damska, męska i dziecięca, domowe tekstylia i akcesoria, setki produktów już od 4,99 zł. Sprawdź wielką wyprzedaż.


Podziel się z innymi: