W Nike wyprzedaż jeszcze taniej

Chociaż jesienią i zimą może się wydawać, że uprawianie sportów jest utrudnione, to zapewniamy, że nie ma nic bardziej błędnego. Dla każdego, kto kocha aktywny tryb życia i nie wyobraża sobie choćby jednego tygodnia bez odwiedzenie siłowni lub spędzenia czasu na ulubionym treningu, jest jasne, że żadna pora roku nie może go odwieść od sportu.

Nie narzekajmy zatem na pogodę, nie marudźmy że dni coraz krótsze. Trzeba wstać z fotela, wyłączyć telewizor i zafundować sobie odrobinę zdrowszej rozrywki, która zaprocentuje dobrym samopoczuciem i lepszym humorem oraz zdecydowanie atrakcyjniejszą sylwetką.

Jeśli należysz do osób, które wiedzą jakim ważnym elementem w życiu każdego człowieka jest uprawianie sportów i wiedzę tę przekładasz w czyny lub dopiero masz zamiar wziąć się za siebie i potrzebujesz niewielkiego kopniaka, żeby się zmobilizować – to właśnie dla Ciebie mamy dziś propozycję, obok której nie wolno przejść obojętnie. 25% dodatkowego rabatu do wyprzedaży w NIKE.

Już od jakiegoś czasu możemy się cieszyć wyprzedażą z cenami nawet do 40% mniejszymi w Nike. Teraz nadszedł czas na pogłębienie i dodatkowe korzyści. Jeśli chcesz zyskać więcej – wpisuj kod rabatowy i zdobądź obuwie, odzież lub akcesoria jeszcze taniej.

Nikomu nie trzeba przedstawiać marki Nike i nikogo nie trzeba zapewniać, jakie korzyści płyną z zakupów sportowych tej firmy. Dostajesz najlepszą jakość i doskonale dopasowane produkty do swoich potrzeb, z dodatkowo w każdej chwili, nawet podczas zwykłego treningu możesz się cieszyć świetnym wyglądem. Marka Nike to wygoda, komfort i bezpieczeństwo w czasie nawet najbardziej szalonych i ekstremalnych wyzwań, które możesz wymyślić.

W wyprzedaży, teraz objętej dodatkowym rabatem, znajdziesz odzież i obuwie damskie, męskie i dziecięce. Produkty przystosowane do różnego rodzaju sportów oraz do noszenie na co dzień: koszulki, bluzy, dresy i inne. Obuwie do biegania, dla małych i dużych piłkarzy, buty do tenisa i golfa i wiele innych. Do tego wybrana bielizna i akcesoria.

Taka oferta jest świetną zachętą , aby powrócić do przerwanych treningów, do rozpoczęcia aktywnego trybu życia i popracowania nad swoim ciałem nawet, kiedy nie ma sprzyjającej pogody. Zafunduj sobie jakąś nową rzecz, a wtedy nie będzie już wymówki, żeby odpuścić.

Promocja z kodem rabatowym w Nike potrwa do 15 października. Nie daj się wyprzedzić i już dziś zobacz wyprzedaż w jeszcze niższych cenach.


20% rabatu na zakup trzech produktów nieprzecenionych

Kod rabatowy Nike – wybierz 3 (lub więcej) nieprzecenione produkty, wpisz kod rabatowy i zyskaj 20% zniżki. Niektóre produkty mogą być wyłączone z promocji.

Ważne do dnia: 22/12/2017

Darmowy nadruk na koszulkach NIKE

Promocja  Nike – darmowy nadruk na wszystkich koszulkach NIKE Football na sezon 2017/2018.

Ważne do dnia: 06/01/2018

Do 30% tańsze produkty Hurley

Promocja  Nike – sportowa odzież  nawet do 30% taniej.