Urodzinowa zniżka na zakupy i dostawa gratis

Sklep Astratex właśnie obchodzi swoje 16 urodziny. I z tej okazji możemy się cieszyć urodzinowym rabatem, który został przygotowany dla wszystkich Klientów.

To świetna okazja, aby zrobić sobie prezent, albo pomyśleć o przyjaciółce lub nawet o zbliżających się zakupach gwiazdkowych. Upominek w postaci eleganckiej i komfortowej bielizny z pewnością sprawi przyjemność każdemu członkowi rodziny.

Chcesz uzupełnić stan swojej garderoby, ale zastanawiasz się, gdzie zakupy będą tańsze i jak można zaoszczędzić. W Astratex właśnie teraz możesz zyskać 16% na wszystko. Nie tylko bielizna dla Niej i dla Niego, ale również odzież sportowa dla całej rodziny oraz odzież damska i szeroki wybór piżam.

To wszystko jeszcze przez dwa dni (do 19 października) kupisz z rabatem. A dodatkowo nie zapłacisz za przesyłkę, jeśli tylko zdecydujesz się na włożenie do swojego koszyka produktów za ponad 99 zł.

W sklepie Astratex często możemy się cieszyć różnymi promocjami i okazjami, ale ta zasługuje na szczególną uwagę i dlatego zachęcamy do zakupów już dziś.


Do 35% tańsza damska bielizna

Promocja Astratex.pl – wiele produktów w niższych cenach. Sprawdź wyprzedaż w Astratex.

Ważne do dnia: 28/06/2017

Promocje Astratex.pl

Promocja Astratex.pl – bielizna damska i męska, wybrana odzież damska w niższych cenach.

Nawet do 40% tańsza wybrana bielizna

Promocja Astratex.pl – oferta tygodnia: wybrane modele damskiej i męskiej bielizny nawet do 40% taniej.


Podziel się z innymi: