Kod rabatowy Tchibo

Nareszcie możemy się cieszyć piękną pogodą i ciepłym, długim dniem. W końcu można zacząć przebywać na świeżym powietrzu ile się chce.

Pogoda zachęca do wypoczynku na tarasach, w grodach czy na balkonach. Jeśli już wszystko uporządkowane na rozpoczęcie nowego sezonu, można pomyśleć, by zagospodarować swoją oazę zieleni i poczuć się w niej jak najlepiej i najwygodniej.

Chcecie, aby ogród i balkon stał się miejscem komfortowego wypoczynku?

Jeśli tak, to z pewnością muszą się tam znaleźć wygodne i estetycznie dobrane meble. W dodatku byłoby dobrze, żeby nie były zbyt drogie.

W Tchibo znajdziecie teraz świetny kod rabatowy, dzięki któremu możecie zaoszczędzić 15% na zakupie wielu niezbędnych akcesoriów do ogrodu: parasole, pawilony chroniące przed słońcem, leżaki i fotele, stoły, krzesła, ławki, niezwykle wygodne kanapy i leżanki, hamaki, wszystko co niezbędne do grillowania, lampy, lampiony i wiele innych produktów w wersjach przystosowanych zarówno do dużych ogrodów czy tarasów jak również do mniejszych balkonów.

Wystarczy, że w koszyku wpiszecie odpowiedni kod rabatowy, który znajdziecie tutaj, a Wasze wymarzone akcesoria ogrodowe staną się 15% tańsze.

Promocja trwa do 18 kwietnia.