Jesienna i zimowa odzież w niższej cenie

Jesienna aura za oknem nie sprzyja wyjściom. Najchętniej zostałoby się w domu pod ciepłym kocem. Ale wychodzić trzeba, a żeby nie marznąć dobrze mieć na sobie coś ciepłego. Jeszcze lepiej, żeby było i ciepłe i modne.

Dla wszystkich poszukujących wierzchniej odzieży na jesienne chłody i zimowe mrozy – świetna propozycja od 50style.

Właśnie ruszyła akcja, dzięki której kupisz wymarzoną kurtkę 15% taniej. Ogromny wybór modeli dla całej rodziny. Na każdą pogodę: kurtki przejściowe, puchowe, ciepłe i bardzo ciepłe. Dla Niej i dla Niego oraz dla dzieci.

Setki produktów w różnych cenach i w różnych stylach: kurtki z kapturem i bez, dłuższe i krótsze, w stylu sportowym i na co dzień. Jednym słowem dla każdego znajdzie się odpowiedni model. I do tego oczywiście tańszy.

Rabat 15% na wszystkie kurtki w sklepie to możliwość oszczędzania nawet do 70%, ponieważ wiele modeli już wcześniej było przecenione. Więc właściwie należałoby powiedzieć, że jest to dodatkowy rabat.

Oszczędzajcie w tym sezonie z 50style i kupcie nową kurtkę w promocji już dziś. Akcja potrwa do 6 listopada. Udanych łowów.


Na zdjęciu produkty z oferty 50style: płaszcz Ractly, kurtka Parkoo


30% rabatu na drugą rzecz, 50% rabatu na trzecią rzecz

Promocja 50style.pl – tylko teraz druga(tańsza) sztuka rzecz 30% taniej i 50% taniej trzecia (najtańsza). Akcja promocyjna całego asortymentu, zniżka nalicza się automatycznie w koszyku zamówienia.

Ważne do dnia: 23/10/2017

Do 70% taniej na wyprzedaży

Promocja 50style.pl – markowa odzież, obuwie, akcesoria dla całej rodziny nawet do 70% taniej. Setki produktów w niższych cenach.

Strefa okazji w 50style.pl

Promocja 50style.pl – odzież, obuwie w mocno obniżonych cenach. Sprawdź.


Podziel się z innymi: