Kod rabatowy w Groupon

Zaplanuj wyjazd w 2017 roku z Groupon Travel

Spragnieni przygód w nadchodzącym roku? Macie już jakieś plany, co będziecie robić w wolnym czasie, jak spędzicie wakacje?

Jeśli myślicie o wyjazdach, ale nie macie jeszcze sprecyzowanych planów, co i gdzie będziecie robić, zapraszamy do Groupona, gdzie znajdziecie szeroką ofertę i właśnie teraz możecie dodatkowo oszczędzać.

Tylko do 11 stycznia można skorzystać z kodu rabatowego, który obniży o 15% cenę każdej propozycji z oferty Groupon Travel. Pamiętajcie jednak, że maksymalna wysokość zniżki to 50 zł.

Wpisujcie kod rabatowy i już teraz zdecydujcie, gdzie zaszalejecie w wolnym czasie, jakie przygody przeżyjecie w tym roku. To świetna oferta dla tych, którzy lubią mieć poukładane wszystkie swoje pomysły wcześniej, dla zapobiegliwych, ceniących porządek i oczywiście oszczędności w każdej dziedzinie.

Wyjazdy z Grouponem to dobra zabawa, wiele pomysłów na zimowe i letnie szaleństwa, to również doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Poszukajcie czegoś, co spełni Wasze wszystkie tegoroczne marzenia i skorzystajcie z możliwości tańszych wyjazdów.


15% rabatu na wszystko

Kod rabatowy Groupon – wszystkie oferty z rabatem 15% po wpisaniu kodu rabatowego. Maksymalna kwota zniżki 50 zł.

Ważne do dnia: 02/07/2017

20% rabatu na pierwsze zakupy w Groupon

Kod rabatowy Groupon – rabat dla nowych użytkowników. Wpisz kod rabatowy. Maksymalna wysokość zniżki 50 zł.

4 zł zamiast 29 zł na pierwsze zamówienie i więcej opcji w UberEATS

Promocja Groupon –4 zł zamiast 29 zł na pierwsze zamówienie, 6 zł zamiast 56 zł na dwa pierwsze zamówienia w UberEATS, 9 zł zamiast 84 zł na trzy pierwsze zamówienia w UberEATS. Oferta dotyczy Warszawy.

Ważne do dnia: 31/07/2017


Podziel się z innymi: