Kod rabatowy w Groupon

Zaplanuj wyjazd w 2017 roku z Groupon Travel

Spragnieni przygód w nadchodzącym roku? Macie już jakieś plany, co będziecie robić w wolnym czasie, jak spędzicie wakacje?

Jeśli myślicie o wyjazdach, ale nie macie jeszcze sprecyzowanych planów, co i gdzie będziecie robić, zapraszamy do Groupona, gdzie znajdziecie szeroką ofertę i właśnie teraz możecie dodatkowo oszczędzać.

Tylko do 11 stycznia można skorzystać z kodu rabatowego, który obniży o 15% cenę każdej propozycji z oferty Groupon Travel. Pamiętajcie jednak, że maksymalna wysokość zniżki to 50 zł.

Wpisujcie kod rabatowy i już teraz zdecydujcie, gdzie zaszalejecie w wolnym czasie, jakie przygody przeżyjecie w tym roku. To świetna oferta dla tych, którzy lubią mieć poukładane wszystkie swoje pomysły wcześniej, dla zapobiegliwych, ceniących porządek i oczywiście oszczędności w każdej dziedzinie.

Wyjazdy z Grouponem to dobra zabawa, wiele pomysłów na zimowe i letnie szaleństwa, to również doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Poszukajcie czegoś, co spełni Wasze wszystkie tegoroczne marzenia i skorzystajcie z możliwości tańszych wyjazdów.


20 zł rabatu na pierwsze zakupy

Kod rabatowy Groupon – rabat do jednokrotnego użytku na zakupy za min. 100 zł. Wpisz od rabatowy.

9 zł za groupon uprawniający do 50% zniżki na pakiet w Virgin Mobile przez 6 miesięcy

Promocja Groupon – 9 zł za groupon uprawniający do 50% rabatu na pakiet #DLAMNIESUPER przez pierwsze 6 miesięcy (147 zł za cały okres; 24,50 zł zamiast 49 zł miesięcznie).

Ważne do dnia: 20/05/2017

Korekcja wzroku metodą Lentivu w Optegra

Promocja Groupon –  korekcja wzroku sprawdzoną metodą w kilka minut już za 6999 zł.

Ważne do dnia: 23/03/2017


Podziel się z innymi: