Tanie zakupy jeszcze tańsze

Tylko dziś jest szansa na zrobienie zakupów w TXM24 w jeszcze niższych cenach. Jeśli zdecydujesz się na włożenie do swojego koszyka więcej – możesz zyskać nawet dodatkowe 15% rabatu.

TXM24 to moda dla całej rodziny. Wszystko co niezbędne dla Niej, dla Niego, dla dziecka, żeby się ubrać modnie i niedrogo. Ogromne bogactwo odzieży na jesienne chłody na zimowe mrozy. Do tego bielizna, obuwie i spory wybór domowych tekstyliów, których nie może zabraknąć w sypialni, kuchni czy łazience.

Niedrogie kupowanie z TXM24 może być dzisiaj jeszcze bardziej korzystne. Kody rabatowe udostępnione przez sklep obowiązują na cały asortyment i nie ma znaczenia, czy produkt jest już przeceniony czy nie.

Znaczenie ma tylko to, za jaką kwotę zdecydujesz się zrobić zakupy.

Warto zaszaleć dziś w TXM24 i zaopatrzyć rodzinę i dom w wiele przydatnych i modnych produktów. A może już pomyśleć o gwiazdkowych upominkach? W TXM24 znajdziesz szeroki wybór zabawek dla najmłodszych i starszych dzieci. Jest też sporo kosmetyków, biżuterii, czy akcesoriów, które mogą być inspiracją na świąteczne prezenty.

Tylko dziś w TXM24 dodatkowe rabaty i nie zapominaj, że dostawa w sklepie jest za darmo przy zamówieniu od 149 zł.


Dodatkowe 5% rabatu na wszystkie produkty

Kod rabatowy TXM24  - tylko w weekend dodatkowa zniżka na wszystko. Wpisz kod rabatowy. Nie dotyczy wyprzedaży i końcówek.

Ważne do dnia: 26/03/2017

30% tańsze zabawki

Promocja  TXM24  – wiele zabawek dla chłopca i dziewczynki 30% taniej.

Ważne do dnia: 26/03/2017

25% tańsze dziecięce bluzki

Promocja  TXM24  – bluzki dla chłopca i dziewczynki 25% taniej.

Ważne do dnia: 26/03/2017


Podziel się z innymi: