Wybrane damskie i męskie produkty taniej

Myśleliście, że nie możemy Was zaskoczy? A jednak mam nadzieję, że tym razem się uda. W Gino Rossi jest promocja, która może zbić z tropu nawet najlepszych łowców okazji. Warto z niej skorzystać, bo nie zawiedziecie się na pewno.

Chcecie kupić obuwie, albo torbę czy torebkę 100 zł taniej? Teraz jest to możliwe i to właśnie w Gino Rossi.

Wybrane modele dla Niej i dla Niego znajdziecie w specjalnej zakładce. Jeśli wpiszecie kod rabatowy, dostaniecie 100 zł zniżki.

A co można kupić 100 zł taniej?

Wszystko, co jest przygotowane w kolekcji jesiennej w sklepie: eleganckie i modne botki, czółenka, półbuty, trzewiki, kozaki. Modele idealne na jesienne chłody i na wyjątkowe wyjścia, na co dzień, do pracy. Do tego torby i torebki zarówno dla Pań jak i dla Panów. Duży wybór i ogromne, bogactwo dla każdego i na każde wyjście.

Promocja jest dostępna tylko w sklepie internetowym, więc zainteresowani niech łapią za myszki i klikają po swoje nowe buty i torby. Promocja potrwa do 1 listopada. Udanych zakupów.


15% dodatkowego rabatu na produkty z wyprzedaży

Kod rabatowy Gino Rossi – wszystkie produkty z wyprzedaży, damskie i męskie obuwie oraz torby i torebki jeszcze 15% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Rabat dla Klubowiczów.

Ważne do dnia: 30/06/2017

Do 70% taniej na letniej wyprzedaży dla Niej

Wyprzedaż   Gino Rossi – letnie obuwie dla Pań w niższych cenach.

Do 70% taniej - letnia wyprzedaż męska

Wyprzedaż   Gino Rossi – obuwie dla Panów na lato w niższych cenach.


Podziel się z innymi: