First Minute Lato 2017 w TUI

Mamy promocję dla wszystkich, którzy już myślą o przyszłych wakacjach. Choć czasu jest sporo i raczej zastanawiamy się nad spędzeniem ferii świątecznych, ewentualnie zimowych, to może warto już teraz pomyśleć również o przyszłych wakacjach.

Szczególnie jeśli można na nich zaoszczędzić.

W TUI znajdziecie promocję First Minute Lato 2017. Oferta dla tych wszystkich, którzy lubią podróże samochodem, cenią sobie niezależność i możliwość robienia wypadów i dodatkowych wycieczek we własnym zakresie. Poza tym sama podróż też może być świetną i pasjonującą przygodą.

Lato 2017 First Minute samochodem w TUI z rabatem 10% na rezerwację to super okazja dla wszystkich, którzy wiedzą, jak chcieliby odpoczywać w przyszłym roku. Do wyboru wiele fantastycznych miejsc w różnych krajach: Chorwacja, Włochy, Bułgaria, Węgry, Czechy Słowacja, Słowenia, Niemcy, Austria, Belgia, Holandia, Francja, nie brakuje też ofert w polskich kurortach.

Jeśli zdecydujecie się na rezerwację do 14 listopada zyskacie nie tylko rabat w wysokości 10%. Macie też pewność, że cena się nie zmieni. A zaliczka wynosi tylko 5% – resztę musicie uzupełnić dopiero 35 dni przed wyjazdem.

Oferta dla zapobiegliwych, którzy nie lubią odkładać planów wyjazdowych na ostatnią chwilę i chcą mieć pewność, że wypoczynek będzie udany.


Lot czarterowy z Warszawy do Funchal za 614 zł

Promocja TUI Biuro Podróży – lot w obie strony z Warszawy do  Portugalii super cenie. Wylot 24.02.2018, powrót 03.03.2018 r (pobyt 7 dni).

Ważne do dnia: 24/02/2018

Bilety czarterowe w TUI

Promocja TUI Biuro Podróży – sprawdź loty czarterowe bez ukrytych kosztów z bagażem dużym i małym w cenie biletu.

Aktualne promocje TUI

Promocja TUI Biuro Podróży – wakacje w najlepszych cenach, zawsze aktualne oferty promocyjne.


Podziel się z innymi: