Cały asortyment w niższych cenach

Przedświąteczna akcja w bonprix i zakupy w niższej cenie. A do tego bark kosztów dostawy!

Moda damska, męska, dla dzieci, różności do domu. Idealne stylizacje na przyjęcia świąteczne i na szaleństwa sylwestrowe. Teraz 10% taniej, a do tego z dostawą gratis.

Jak skorzystać z promocji w bonprix? Wystarcz zrobić zakupy za min. 100 zł i wpisać kod rabatowy. A teraz już można się cieszyć z oszczędności.

Nie czekajcie, aż inni Was wyprzedzą. Akcja nie będzie trwała długo, bo tylko do 4 grudnia. A jest w czym wybierać. Bonprix to nie tylko atrakcyjna odzież, bielizna i obuwie dla całej rodziny to również wiele akcesoriów domowych, tekstyliów, które z pewnością przydadzą w czasie świątecznych przyjęć. To również, a może przede wszystkim, niezwykle atrakcyjne ceny na co dzień. Dlatego teraz, gdy można skorzystać z dodatkowych zniżek i kupić 10% taniej i z dostawą za darmo – warto poszukać czegoś i sprawić sobie oraz bliskim prezent.

Wybierajcie spośród setek modnych i eleganckich kreacji, odzieży na co dzień i na specjalne okazje, do pracy i na spacer. Znajdziecie wszystko i dla każdego. A przy tym nie trzeba się tłoczyć w centrach handlowych wśród rozgorączkowanych poszukiwaczy prezentów. Usiądźcie wygodnie i łapcie okazję.


Do 80% taniej - super sale

Promocja bonprix  – damska i męska odzież w najlepszych cenach.

Do 50% taniej na wyprzedaży w bonprix

Promocja bonprix  – damska moda na ciepłe dni nawet do 50% taniej.

Do 55% tańsze damskie topy

Promocja bonprix  – letnia odzież damska w super cenach.


Podziel się z innymi: