Organizowanie i porządki w specjalnej ofercie

Kto lubi robić porządki w domu? Oczywiście: nie widać, nie słychać. Jeśli nawet tacy istnieją, to są w ogromnej mniejszości.

Natomiast mieć porządek w domu lubią wszyscy. Szczególnie w takich chwilach, kiedy trzeba coś szybko znaleźć. Wtedy doceniamy własną skłonność do odkładania rzeczy na swoje miejsca.

Nie jest łatwo dbać o porządek w domu. Im więcej osób i w dodatku dzieci (lub, o zgrozo, nastolatków) tym jest z tym trudniej.

Dobry pomysł na zorganizowanie własnej przestrzeni, to kupno różnych pudeł, pudełeczek, wieszaków, szkatułek, które znacznie ułatwiają to zadanie.

Nie zawsze są tanie, ale osiągane dzięki nim efekty wynagrodzą te wydatki.

Dziś mamy dla Was specjalną ofertę w sklepie Ravelo. Wszystko co niezbędne do utrzymania porządku w domu możecie kupić z dodatkowym 10% rabatem. Pojemniki, kosze, przyborniki, szkatułki, organizery, wieszaki i wieszaczki, półeczki i mnóstwo innych. Estetyczne, proste i niezbędne w każdym domowym gospodarstwie. Wiele w promocyjnych cenach, ze zniżkami 20% a nawet 30%.

Teraz możecie kupić jeszcze taniej, bo z dodatkowym 10% rabatem po wpisaniu kodu rabatowego.

Możliwość skorzystania z dodatkowego rabatu tylko do 9 maja.


Do 36% tańsze podręczniki szkolne

Promocja  Ravelo – podręczniki, materiały dydaktyczne, dodatkowe przygotowanie do matury, egzaminu gimnazjalisty, specjalne potrzeby edukacyjne, słowniki, encyklopedie, leksykony, lektury szkolne, artykuły szkolne, plecaki, tornistry, piórniki i inne w okazyjnych cenach.

20 zł rabatu przy płatności BLIKIEM

Promocja  Ravelo – zrób zakupy za min. 60 zł zapłać za nie BLIKIEM i skorzystaj z rabatu 20 zł. Zniżka naliczy się automatycznie w koszyku.

Ważne do dnia: 15/12/2017

Do 30% tańsze książki dla dzieci

Promocja  Ravelo – dziecięca literatura z wydawnictwa Nasza Księgarnia w okazyjnej cenie.