Rabaty na setki produktów w dniach 23-25 września 2016

Już teraz możecie zrobić swoje zakupy z rabatami, które przygotowały na ten weekend trzy magazyny: Cosmopolitan, Joy oraz Hot Moda.

Kupony jak zwykle znajdziecie w wymienionych czasopismach i jak zwykle musicie je wyciąć i pokazać przy kasie w sklepie stacjonarnym.

Jeśli zdecydujecie się na zakupy w sieci – w koszyku zamówienia podajecie kod rabatowy, który również możecie znaleźć w magazynach lub na naszej stronie.

Jesienne zakup w ten weekend mogą być tańsze o kilka lub kilkanaście procent. Wszystko zależy od tego, w którym sklepie zdecydujecie się zaszaleć.

Czego możecie się spodziewać ze zniżką?

Wybór jest ogromny, podobnie jak ilość sklepów, która w akcji bierze udział. Z pewnością możecie liczyć na tańszą modę. Jesienne, a nawet zimowe kolekcje już na dobre zagościły u sprzedawców, więc to właśnie one będą w ten weekend tańsze. Podobnie ma się z obuwiem. Jest również spory wybór biżuterii i artykułów do domu, artykułów sportowych i akcesoria oraz torebki.

Jeśli lubicie kupować oszczędnie i staracie się skorzystać z wszystkich możliwości na tańsze zakupy, z pewnością będziecie mogli wydać mniej właśnie teraz.

Akcja trwa od piątku (23 września) lub soboty (24 września) do niedzieli (25 września), czasem jest przedłużona o dzień lub dwa.

Pamiętajcie, że w większości sklepów kody rabatowe nie łączą się z wyprzedażami, outletem, promocjami. A więc dzięki nim kupicie taniej tylko to co jest w cenach regularnych.

I love shopping” to akcja w całej Polsce, a pełną listę sklepów biorących w niej udział znajdziecie pod tym linkiem

Udanych, jesiennych zakupów.


Podziel się z innymi: