W SMYK’u nawet do 40% tańsze sanki, łyżwy, kaski

Zima w pełni i nawet pojawił się już śnieg (w każdym razie w niektórych miejscach). Przed nami ferie zimowe i czas wypoczynku, który dzieci chętnie wykorzystają na przebywanie na świeżym powietrzu.

Sporty zimowe wymagają odpowiedniego sprzętu, który niestety nie jest zbyt tani. A dla dzieci, prawie każdego sezonu, trzeba pomyśleć o nowościach. Dlatego warto kupować oszczędnie i zaopatrzyć pociechę na nadchodzące ferie w coś fajnego i niedrogiego.

W Smyku, jak zawsze znajdzie się wszystko, co maluchom i starszakom przyniesie wiele frajdy podczas zabaw na stokach i ślizgawkach. Nie ważne, czy planujecie podróż, czy ferie spędzicie w domu. Wszędzie znajdzie się odpowiednie miejsce na zimowe szaleństwa. Trzeba mieć tylko dobrze dobrany sprzęt.

A właśnie taki znajdziecie teraz w promocyjnych cenach w Smyku. Wiele modeli sanek, łyżwy dla chłopca i dziewczynki nawet do 40% taniej. Do tego akcesoria i oczywiście kaski, by zapewnić dziecku bezpieczną zabawę.

Zobaczcie, jak sprawić, by ferie były udane, pozwoliły na dużo ruchu i wypoczynku, oderwać pociechę od komputera i zapewnić jej ładunek energii na kolejne szkolne wyzwania.

Promocja na sprzęt zimowy w Smyku potrwa do 9 stycznia.


Do 70% tańsza dziecięca moda

Promocja Smyk  – zimowa kolekcja odzieży i obuwia nawet do 70% taniej.

Ważne do dnia: 26/02/2017

10% dodatkowego rabatu foteliki

Promocja Smyk  – foteliki samochodowe  z dodatkową zniżką. Rabat nalicza się w koszyku.

Ważne do dnia: 26/02/2017

10% rabatu na wszystkie ubrania i buty z nowej kolekcji Cool Club

Promocja Smyk  – 10% rabatu na nową kolekcję wiosna/lato  2017 przy zamówieniu  z nowej kolekcji Cool Club za min. 129 zł.

Ważne do dnia: 22/02/2017


Podziel się z innymi: