Setki produktów w niższych cenach

Witajcie w Nowym Roku! Cieszmy się, że postanowiliście rozpocząć Go razem z nami. Będziemy się mocno starać, żeby Was nie zawieść.

Dlatego rozpoczynamy dziś dużą promocją, która może się Wam spodobać.

Totalna wyprzedaż w Saturnie to setki produktów, które można upolować w super cenie. Telewizory, komputery, małe i duże AGD, aparaty fotograficzne, kamery, telefony, smartfony, konsole, gry, sprzęt hifi i akcesoria.

Dla wszystkich miłośników nowoczesnych technologii, dla lubiących nowinki i gadżety, dla graczy i kochających dobrą rozrywkę w domowym zaciszu. Setki produktów dla łowców okazji.

Chcecie coś zmienić w Nowym Roku, usprawnić domowe obowiązki – zerknijcie do działu AGD. Nowa zmywarka, pralka czy lodówka będzie świetnym prezentem noworocznym dla całej rodziny. Tym bardziej, kiedy można ją mieć w doskonałej cenie.

Wyprzedaż w Saturnie potrwa do 8 stycznia, ale to nie oznacza, że należy odwlekać decyzję. Oferta jest atrakcyjna, nie pozwólcie się ubiec i potem żałować, że dla Was zabrakło.

Zapraszamy do noworocznych zakupów w Saturnie.


Trzecia płyta w preznecie

Promocja Saturn - najtańsza, trzecia płyta gratis. Zniżka naliczy się w koszyku.

Ważne do dnia: 26/01/2017

Do 15% rabatu na markowy zestaw AGD

Promocja Saturn - 5% rabatu  przy zakupie 2 produktów, 10% rabatu  przy zakupie 3 produktów i 15% rabatu przy zakupie 4 i więcej produktów. Oferta obowiązuje tylko z odbiorem i płatnością w markecie.

Ważne do dnia: 25/01/2017

Za każde wydane 1000 zł na TV otrzymasz do 100 zł na dowolny produkt w Saturn

Promocja Saturn - kup telewizor i wybierz prezent.

Ważne do dnia: 25/01/2017


Podziel się z innymi: