Zamów okulary i zyskaj nawet do 85 zł

Eyerim – eleganckie i modne okulary zarówno korekcyjne, jak i przeciwsłoneczne, które możesz zamówić bez wychodzenia z domu. I w dodatku teraz możesz to zrobić taniej.

Nosisz okulary, chcesz coś mienić, nie podobają Ci się stare oprawki, które wyszły z mody? Teraz możesz swoje nową parę mieć w kilka dni w swoim domu.

Ogromy wybór kształtów i stylów, doskonała jakość i marki, które mówią same za siebie: Ray-Ban, Prada, Burberry, Ralph by Ralph Lauren, Vogue, Tommy Hilfiger, Pierre Cardin, Michael Kors i wiele innych.
Chcesz sprawić sobie niespodziankę i zamówić nowe okulary w niższej cenie? Zrób to z Eyerim. Tylko teraz możesz zaoszczędzić nawet 85 zł.

Jak się okazuje oszczędzać można na każdych zakupach, nawet na nowych okularach można całkiem nieźle zyskać. Trzeba tylko wiedzieć, jak to zrobić. Bądź z nami, a nie umknie Ci żadna z okazji do zrobienia zakupów taniej.


12% rabatu na kolekcję Luxury

Kod rabatowy Eyerim – okulary takich marek, jak Dior, Pierre Cardin, Giorgio Armani, Dolce & Gabbana, Prada, Miu Miu 12% po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 20/01/2017

5% na rabatu na wybrane okulary w wyprzedaży

Kod rabatowy Eyerim – okulary słoneczne, korekcyjne, gogle narciarskie w niższych cenach teraz jeszcze ze zniżką 5% po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 20/01/2017


Podziel się z innymi: