Znak – grupa wydawnicza, która na polskim rynku jest obecna od 1959 roku. W jej skład obok sklepu internetowego wchodzą takie marki jak Znak, Znak Literanova i Znak Emotikon. Wszystkie tworzą jedno z najbardziej prestiżowych wydawnictw polskich, które dzięki współpracy z wieloma partnerami o różnorodnych zakresach działalności, jest w stanie zaproponować Klientom niezwykłą ofertę, jakiej trudno poszukiwać w innym miejscu. Proponuje czytelnikom klasykę literatury, najnowsze, współczesne pozycje, odpowiada na wszystkie potrzeby miłośników książek. Znajdziemy tu literaturę polską i zagraniczną, poważną i rozrywkową, publikacje, które podążają za najnowszymi trendami i oczekiwaniami polskich czytelników. Dodatkowym, ważnym z punktu widzenia każdego Klienta, atutem wydawnictwa jest możliwość skorzystania z wielu zniżek, promocji oraz kodów rabatowych, dzięki którym zakupy w sklepie internetowym stają sią tańsze, a oferta bardziej przystępna.

30% rabatu na nowości i bestsellery

Kod rabatowy Znak – nowości i bestsellery 30% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Wybieraj spośród 2000 tytułów. Rabat 30% jest naliczany na maksymalnie 1 egzemplarz danego tytułu. Rabat naliczany jest od cen katalogowych

Ważne do dnia: 28/02/2017

35% rabatu na "Tajemny ogień" i "Tajemne miasto"

Kod rabatowy Znak – dla wszystkich fanów serii C.J. Daugherty  teraz 35% rabatu na dwie pozycje. Promocja obwiązuje dla 100 pierwszych osób. Jedna osoba może wykorzystać 3 krotnie kod rabatowy. W jednym zamówieniu można zamówić tylko jeden egzemplarz danego tytułu z rabatem 35%.

Ważne do dnia: 30/01/2017

40% rabatu na książki

Kod rabatowy Znak –wybieraj z ponad 40 000 tytułów. Ze zniżką możesz kupić max. 3 tytuły.

Ważne do dnia: 21/01/2017

25% tańsze książkowe nowości

Promocja Znak –najnowsze tytuły wydawnictwa w niższych cenach.

Zapowiedzi książkowe w promocji

Promocja Znak –sprawdź, co kupisz taniej przed premierą.

Do 40% tańsze gry

Promocja Znak –gry planszowe i karciane dla starszych i młodszych nawet do 40% taniej.

25% tańsze bestsellery

Promocja Znak –30 najchętniej kupowanych książek 25% taniej.

Wyprzedaż książek

Promocja Znak –wiele tytułów w niższych cenach. Nawet do 60% taniej.

Do 60% taniej - promocje wydawnictwa Znak

Promocja Znak –ponad 200 tytułów w niższych cenach

30% rabatu na pierwsze zakupy

Promocja Znak – rabat po zapisaniu się do newslettera.

Darmowa dostawa

Promocja Znak – dostawa gratis na pocztę, na stację ORLEN, do Paczkomatów lub do Kiosku Ruchu dla zamówień od 23,90 zł opłaconych z góry.