Merlin to jeden z najstarszych sklepów internetowych w Polsce. Obecnie można tu znaleźć produktów z wielu kategorii: książki, muzyka, film, uroda.

Do 32% tańsze puzzle

Promocja merlin.pl  – duży wybór puzzli w niższych cenach.

Do 30% tańsze produkty Maybelline

Promocja merlin.pl  – kosmetyki do makijażu wybranej marki oraz płyny micelarne do 30% taniej.

Do 80% taniej - Szalone Dni w Merlin

Promocja merlin.pl  – wybrane tytuły w wyjątkowo niskich cenach.

Darmowa dostawa do kiosku Ruchu

Promocja merlin.pl  - dla zamówień powyżej 14,99 zł dostawa do  kiosku Ruchu gratis.

merlin.pl

Start sklepu merlin.pl nastąpił 1 kwietnia 1999 roku. W tym dniu została zorganizowana konferencja prasowa podczas której oficjalnie zapoczątkowano działanie sklepu. Jednakże w sieci sklep pojawił się już w dniu 11 października 1998 roku. Przez okres sześciu miesięcy, od dnia pojawienia się sklepu w internecie do konferencji prasowej, strona sklepu działała w fazie testowej. Warto wspomnieć, że już w dniu 11 października 1998 roku, zostały złożone trzy zamówienia. Sklep startowała jako księgarnia internetowa, która oferowała około 20.000 tytułów książek. Tak zaczęła się historia sklepu, który już po kilku latach działania został chrzczony polskim Amazon’em.

Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi w 2008 roku merlin.pl jest najlepiej rozpoznawalnym sklepem internetowym w Polsce (źródło: wikipedia merlin.pl). W 2013 roku sklep miał 16 milionów unikalnych użytkowników. Obecnie realizuje średnio 3000 zamówień dziennie. Wszystko to świadczy tylko o jednym, merlin.pl jest sklepem, któremu można zaufać, taka ilość osób korzystająca ze sklepu nie może się mylić.

merlin.pl jest to miejsce które zaspokoi potrzeby prawie każdego internauty. Książki, e-booki, audiobooki, gry i programy, muzyka, elektronika, AGD, biżuteria, kosmetyki, moda, zabawki, sport i turystyka, artykuły dla zwierząt w sumie ponad pół miliona produktów w jednym miejscu w atrakcyjnych cenach.

Logo sklepu merlin.pl

Pół miliona artykułów, spróbujcie to sobie wyobrazić. Dosyć trudno. Zobrazujmy to inaczej, boisko piłkarskie każdy widział. Jeżeli sklep miałby powierzchnię boiska piłkarskiego mogło-by się tam znaleźć około 30.000 różnych produktów. Oznacza to nie mniej ni więcej, że sklep, który oferowałby wszystkie produkty, które znajdują się w ofercie merlin.pl, powinien mieć powierzchnię około 17 boisk piłkarskich!!!

Czy tylko tak bogaty asortyment powoduje, że w sklepie robi zakupy tak duża ilość internautów. Oczywiście, że nie. Szeroki asortyment jest ważny, ale nie jest to jedyny czynnik przyciągający miliony użytkowników. Ważne są także przystępne ceny oraz szeroki wachlarz warunków dostawy.

Przystępne ceny w merlin.pl, pod tym względem merlin.pl jest dość wyjątkowym sklepem, gdzie nie spojrzeć tam promocja. Chcesz kupić książkę, proszę bardzo promocja 50% taniej, płytę z muzyką, dlaczego nie w promocji, zabawki, perfumy też znajdzie się coś tańszego.

Promocje merlin

Są takie okresy w których można odnieść wrażenie, że merlin.pl to jeden wielki sklep z promocjami. Gdzie nie spojrzeć tam promocja, klasyka literatury, książki dla dzieci, zabawki, perfumy, sprzęt sportowy, elektronika itd. długo by wymieniać. Istotne jest, że w promocji można kupić naprawdę ciekawe "perełki". Klocki Lego na prezent dla dziecka, perfumy Giorgio Armani dla niego lub Calvin Klein Eternity dla niej, a wszystko w promocyjnych cenach niższych o 20% lub 50% – kuszące.

Myślisz, że ominą cię ciekawe promocje w merlin.pl, być może tak, przecież nie można mieć wszystkiego. Ale możesz raz na jakiś czas wejść na naszą stronę i sprawdzić, czy jest coś ciekawego dla Ciebie. Szczególnie zrób to gdy szukasz prezentu dla dziecka, żony, narzeczonej, dziewczyny, męża, narzeczonego, chłopaka, kolegi, przyjaciela, koleżanki, przyjaciółki, babci, dziadka, cioci, wujka …. długo by wymieniać.

No i jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego, kupić całą wyprawkę do szkoły o kilkanaście procent taniej. Kto ma chociaż jedno dziecko w wieku szkolnym wie ile kosztuje bezpłatna szkoła i jak dużo można zaoszczędzić na przykład na promocji – rabat 20% na podręczniki szkolne.

Korzystanie z promocji merlin.pl jest dziecinnie proste. Wchodzisz na kuponiarnia.pl, sprawdzasz jakie są okazje cenowe w sklepie, znajdujesz promocję dla siebie, kupujesz, płacisz i odbierasz zamówione produkty.

W merlin promocje trwają dłużej

Charakterystyczne dla sklepu merlin.pl jest to, że produkty w promocyjnych cenach można kupić dłużej niż oficjalny okres obowiązywania promocji. W dniu kiedy oficjalnie promocja kończy się, znikają banery związane z daną ofertą. Jednakże na stronie sklepu jeszcze przez jakiś czas można kupić, produkty objęte tą ofertą, w promocyjnych cenach.

Z tego też powody na stronie serwisu kuponiarnia.pl poświęconej merlin.pl, można znaleźć stosunkowo długą listę nieaktualnych (teoretycznie) promocji. Promocja oficjalnie już się zakończyła ale praktycznie produkty, które były nią objęte, cały czas można kupić w promocyjnych cenach. Dlatego też warto sprawdzić tego rodzaju oferty

Kody rabatowe merlin

Nie tylko promocjami merlin żyje. Są także udostępniane kody rabatowe na wybrany asortyment. Tak jak w przypadku innych sklepów internetowych, kody promocyjne (bo tak nazywają się kody rabatowe na stronie merlin.pl) działają na innych zasadach niż promocje, o których było powyżej. Jeżeli będziesz korzystał z takiej oferty, poprzez serwis kuponiarnia.pl, wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami. Wybieramy ofertę, kopiujemy kod rabatowy do schowka (wystarczy nacisnąć widoczny klawisz). Robimy zakupy na stronie merlin.pl, a podczas finalizowania zakupu należy w pierwszej kolejności odsłonić pole w które będziesz mógł wpisać kod promocyjny

Odsłonięcie pola Kod promocyjny

Po wybraniu opcji "Tu aktywnij kupon promocyjny (kod rabatowy), kupon Happy Profit", pojawi się stosowne pole do wklejenia kodu, pobranego ze strony kuponiarnia.pl

Pole na wpisanie kodu promocyjnego

w polu, oznaczonym czerwonym prostokątem, wkleić skopiowany tekst i wybrać Aktywuj kupon. Po tej operacji nastąpi przeliczenie kwoty do zapłaty, zgodnie z warunkami promocji kodu rabatowego.

Życzenia dla merlin.pl, z kanału sklepu na Youtube.pl

Merlin to nie tylko sklep

Robiąc zakupy nie zapomnijmy o legendach. Warto pamiętać, że Merlin był to wielki czarodziej, który występuje w podaniach o związanych z legendarnym królem Arturem i rycerzami Okrągłego Stołu. To właśnie za radą Merlina, król Artur założył rycerskie Bractwo Okrągłego Stołu, które miało walczyć ze złem.

To jest tylko jedna z wersji legendy o Merlinie, można spotkać kilka różnych wersji tej legendy. Nie jest to jednak przedmiotem tej strony. Jeżeli jednak jesteś tym zainteresowany należy głebiej sięgnąć do literatury.

Oczywiście w sklepie merlin.pl można kupić książkę przybliżającą tę legendę (przynajmniej można było kupić w dniu przygotowywania niniejszego tekstu).