Nokaut cenowy w Electro

Kod rabatowy Electro.pl – setki produktów w niższych cenach: telewizory i RTV, radia samochodowe, laptopy i tablety, smartfony, aparaty i kamery, wideorejestratory i nawigacje, konsole i gry, AGD małe i duże, elektronarzędzia, produkty do ogrodu, sprzęt sportowy i rekreacyjny. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 20/02/2017

Nawet 1618 zł rabatu przy zakupie dużego AGD

Promocja  Electro.pl – 3% rabatu przy zakupie 2 produktów AGD ze specjalną zawieszką, 5% rabatu przy zakupie min. 3 produktów AGD ze specjalną zawieszką.

Ważne do dnia: 22/02/2017

Promocja na smartfony i 50% tańsze akcesoria przy zakupie smartfona

Kod rabatowy Electro.pl – wybrane samartfony w niższych cenach po wpisaniu kodu rabatowego. Dodatkowo przy zakupie  smartfona akcesoria za połowę ceny.

Ważne do dnia: 21/02/2017

Ekspres Piccolo lub Oblo za 149 zł

Promocja Electro.pl – przy zakupie 8 dowolnych kaw Nescafe Dolce Gusto ekspres do kawy w super cenie.

Ważne do dnia: 28/02/2017

Zadbaj o siebie ze sprzętem w niższych cenach

Promocja Electro.pl – sprzęt sportowy: orbitreki, rowerki, steppery, bieżnie, atlasy, zegarki sportowe, smartwatche, wagi oraz sprzęt do zdrowego odżywiania: blendery, wyciskarki, sokowirówki, parowary, multicookery, piekarniki parowe w okazyjnych cenach,

Ferie z super rabatami w Elelctro

Kod rabatowy   Electro.pl – smartfony, amartwtche, tablety, laptopy, konsole i gry, akcesoria komputerowe, aparaty i kamery, drony, hi-fi i audio, Telewizory, sprzęt sportowy w super cenach na ferie. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 19/02/2017

Darmowa dostawa

Promocja Electro.pl – darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 99 zł.

Electro.pl – sklep oferujący bardzo duży wybór produktów z kategorii AGD, RTV, foto, komputery, konsole, telefony, film i muzyka, zabawki, sport i rekreacja, perfumy, motoryzacja, oraz akcesoria do domu i pielęgnacji ogrodu. Znajdziemy tu wszystkie cenione przez Klientów marki w doskonałych cenach. Do tego wiele promocji i cenowych obniżek, które sprawią wiele miłych niespodzianek kupującym.