Wina w promocji

Wielu spośród nas nie wyobraża sobie wieczornego posiłku bez tradycyjnej lampki wina. Podnosi smak spożywanych potraw, dobrze wpływa na trawienie, jest smaczne i w odpowiednich dawkach zdrowe. Smakosze wiedzą doskonale jakie wino wybrać do jakiego jedzenia. Nie jest to obojętne, bo nie każde odpowiednio się komponuje i źle dobrane nie podniesie walorów jedzenia. Lampka wina na wieczór może być afrodyzjakiem, niezłym sposobem na dobry sen, odpręża, relaksuje i pozwala zasnąć. Dobre wino to luksus, na który warto sobie pozwolić. Ceny win w naszych sklepach są różne. Wszystko zależy od gatunku, pochodzenia, rodzaju i oczywiście wieku. Poniżej zamieszczamy kody rabatowe i promocje które pomogą obniżyć ceny ulubionych trunków.

Do 50% taniej niezbędnik świąteczny

Promocja BDsklep – delikatesy, alkohole, zabawki, kosmetyki, zestawy kosmetyczne, perfumy, artykuły dla zwierząt, zestawy prezentowe w bardzo atrakcyjnych cenach.

Ważne do dnia: 23/12/2016

Do 50% tańsze świąteczne upominki

Promocja  BDsklep –słodycze, alkohole, zabawki, kosmetyki, zestawy kosmetyczne, perfumy, dla domowych pupili, zestawy prezentowe nawet o połowę taniej.

Ważne do dnia: 24/12/2016

Do 100 zł w prezencie na kolejne zakupy

Promocja  BDsklep – płacąc z Masterpass otrzymasz nawet 100 zł w prezencie na następne zakupy: przy zakupach os 100 do 150 zł - 30 zł na kolene zakupy, przy zakupach od 150,01 do 250 zł - 50 zł na kolejne zakupy, przy zakupach powyżej 250 zł - 100 zł na kolejne zakupy. Dotyczy kart Mastercard i Maestro.

Ważne do dnia: 29/12/2016