Kawa – boski napój w niskiej cenie

Wielu spośród nas nie wyobraża sobie poranka bez filiżanki kawy. Jej historia jest niezwykła i nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że w świecie chrześcijańskim była początkowo uważana za dzieło szatana, ponieważ pochodziła z krajów arabskich. Dopiero papież Klemens VIII, który sam zasmakował w kawie, na początku XVII wieku uczynił ją napojem chrześcijan. Od tej chwili kawa niepodzielnie króluje na naszych stołach i jej zalety są doceniane przez rzesze smakoszy i nie tylko. W naszych sklepach znajdziemy ogromne bogactwo gatunków i odmian tego szlachetnego napoju, wybór nie jest łatwy, a i ceny kawy są różne. Najlepsze gatunki bywają bardzo drogie, ale ich smak wart jest każdych pieniędzy. Wychodząc naprzeciw wszystkim smakoszom stworzyliśmy tę stronę, dzięki której możecie zaoszczędzić i kupić swoją ulubioną kawę w promocji.

Do 20% taniej prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Promocja  BDsklep – kawa, herbata, słodycze, produkty na wzmocnienie do 20% tanie. Sprawdź idealne propozycje na święto Babci i Dziadka.

Ważne do dnia: 22/01/2017

17% rabatu na zakupy

Kod rabatowy Tchibo – rabat na cały asortyment przy zakupie min. 2 produktów. Wpisz kod rabatowy. Zniżka nie łączy się z innymi promocjami, nie obejmuje kawy, kapsułek i przecenionych ekspresów Cafissimo.

Ważne do dnia: 31/01/2017

Strona 1 z 21 2