Perfumy – zapachy w promocji

Dobrze dobrany zapach to jakby wierzchnie ubranie. Zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn jest podkreśleniem indywidulanego stylu, dobrego smaku i elegancji. Perfumy kuszą i przyciągają, świadczą o guście i dbałości o wygląd. Dlatego należy je wybierać ze szczególną starannością, są naszą wizytówką. Przy dobraniu odpowiedniego zapachu dla siebie nie możemy Wam pomóc, ale z pewnością możemy podpowiedzieć, gdzie go kupić w atrakcyjnej cenie.

Prezent dla Babi i Dziadka przy zakuach za min. 99 zł

Kod rabatowy Douglas – woda perfumowana 5 ml dla Babci lub balsam po goleniu dla Dziadka 50 ml w prezencie przy zakupach za min. 99 zł. Wpisz kod rabatowy i odbierz upominek.

Ważne do dnia: 22/01/2017

Idealne prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Promocja eMAG (dawniej: Agito) – zapachy, suplementy diety, sprzęt fitness, akcesoria kuchenne, urządzenia wspomagające dbanie o zdrowie, produkty rozgrzewające, telefony, czytniki ebooków, stacje pogodowe. Znajdź najlepszy upominek dla najbliższych.

Ważne do dnia: 22/01/2017

20 zł rabatu na zakupy

Kod rabatowy Douglas – rabat na całe zakupy przy zamówieniu za min. 99 zł. Wpisz kod rabatowy. Zniżka nie dotyczy kategorii sale i nie łączy się z innymi rabatami.

Ważne do dnia: 31/01/2017

Do 60% taniej na noworocznej wyprzedaży

Promocja MALL –setki produktów  w niższych cenach: małe i duże AGD, telewizory, aparaty, telefony, laptopy, sprzęt sportowy, artykuły do domu i ogrodu, zabawki, różne dla dzieci, kosmetyki, perfumy, akcesoria do pielęgnacji, produkty do kuchni i inne.

Ważne do dnia: 06/02/2017

Strona 1 z 41 2 3 4