Okulary w promocyjnych cenach

Pomimo panującej mody na soczewki kontaktowe, wiele osób wybiera okulary. Okazuje się, że ich noszenie wcale nie musi być udręką, a już z pewnością nie przynosi ujmy naszej urodzie. Dobrze dobrana oprawka może nawet w znacznym stopniu poprawić wygląd użytkownika. Dzisiejsze okulary nie są też niewygodne. Współcześnie stosowane soczewki są lekkie, nie można ich tak łatwo narazić na uszkodzenie, nie powodują, że oczy wyglądają nie tak jakbyśmy sobie tego życzyli. Za te i wciąż nowe udogodnienia trzeba jednak zapłacić i to czasem dość wysoką cenę. Oprawki, które dodadzą uroku, są wytrzymałe i posłużą kilka lat kosztują dość dużo, do tego soczewki – lekkie i cienki również nie są tanie. Dla wszystkich, którzy lubią siebie w okularach i nie chcą ich zamieniać na soczewki kontaktowe przygotowaliśmy promocje i kody rabatowe. Dzięki nim Wasze okulary nie będą rujnować Waszego portfela.

25% rabatu na oprawki korekcyjne

Kod rabatowy Kodano – wszystkie oprawki korekcyjne 25% taniej  po wpisaniu kodu rabatowego. Zniżka nie dotyczy outletu i soczewek okularowych.

Ważne do dnia: 17/01/2017

12% rabatu na kolekcję Luxury

Kod rabatowy Eyerim – okulary takich marek, jak Dior, Pierre Cardin, Giorgio Armani, Dolce & Gabbana, Prada, Miu Miu 12% po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 20/01/2017

5% na rabatu na wybrane okulary w wyprzedaży

Kod rabatowy Eyerim – okulary słoneczne, korekcyjne, gogle narciarskie w niższych cenach teraz jeszcze ze zniżką 5% po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 20/01/2017

10% rabatu w programie lojalnościowym

Promocja Aurore.pl – 10% wartości zamówienia = punkty w programie lojalnościowym. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości wirtualnych złotówek możesz je wykorzystać na zakup dowolnego produktu.

Strona 1 z 21 2