Zdrowie i uroda – jak o nie dbać, bez zbędnych wydatków

Dbanie o zdrowie i urodę nie jest takie proste, jak mogłoby się zdawać. Na rynku jest taka ilość preparatów, kosmetyków, suplementów, akcesoriów, że przeciętnemu konsumentowi może się zakręcić w głowie. Co wybrać dla siebie, co będzie najskuteczniejsze, co mi pomoże, a na co bez sensu tylko wydam pieniądze. Producenci reklamują i zachęcają, wybór należy do Klientów. Na dopasowanie odpowiedniego dla siebie artykułu trzeba poświęcić trochę czasu, na to nie ma rady. My możemy tylko pomóc Wam w wyborze, gdzie daną rzecz można kupić taniej.

Gwiazdkowe prezenty do zakupów

Promocja SklepEstetyka.pl – zrób zakupy i dobierz do nich prezent - pełnowymiarowy kosmetyk w zależności od wysokości zamówienia. Sprawdź, co otrzymasz w gwiazdkowym prezencie.

Ważne do dnia: 23/12/2016

20% rabatu na kosmetyki Dr Irena Eris

Promocja Dr Irena Eris – specjalna oferta na kosmetyki z rabatem 20%. Gwarantowana dostawa przed świętami. Promocja nie dotyczy serii Prosystem Home Care, Podarunków Piękności oraz oferty outlet.

Ważne do dnia: 11/12/2016

Kosmetyczka Marc Jacobs z miniaturami w prezencie

Kod rabatowy Sephora – przy zamówieniu za min. 150 zł kosmetyczka z miniaturami kosmetyków gratis. Wpisz kod rabatowy. Promocja nie łączy się z przecenami i kodami rabatowymi.

Ważne do dnia: 16/12/2016

Do 50% taniej niezbędnik świąteczny

Promocja BDsklep – delikatesy, alkohole, zabawki, kosmetyki, zestawy kosmetyczne, perfumy, artykuły dla zwierząt, zestawy prezentowe w bardzo atrakcyjnych cenach.

Ważne do dnia: 23/12/2016

Strona 1 z 171 2 3 17