Zdrowie i uroda – jak o nie dbać, bez zbędnych wydatków

Dbanie o zdrowie i urodę nie jest takie proste, jak mogłoby się zdawać. Na rynku jest taka ilość preparatów, kosmetyków, suplementów, akcesoriów, że przeciętnemu konsumentowi może się zakręcić w głowie. Co wybrać dla siebie, co będzie najskuteczniejsze, co mi pomoże, a na co bez sensu tylko wydam pieniądze. Producenci reklamują i zachęcają, wybór należy do Klientów. Na dopasowanie odpowiedniego dla siebie artykułu trzeba poświęcić trochę czasu, na to nie ma rady. My możemy tylko pomóc Wam w wyborze, gdzie daną rzecz można kupić taniej.

Idealne prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Promocja eMAG (dawniej: Agito) – zapachy, suplementy diety, sprzęt fitness, akcesoria kuchenne, urządzenia wspomagające dbanie o zdrowie, produkty rozgrzewające, telefony, czytniki ebooków, stacje pogodowe. Znajdź najlepszy upominek dla najbliższych.

Ważne do dnia: 22/01/2017

Zestaw pielędnacyjny twarzy i ciała w prezencie

Promocja Clarins – peeling kremowy z mikrogranulkami 15 ml, dwufazowy płyn do demakijaży 50 ml, maseczka upiększająca 30 ml w prezencie do zakupów za min. 250 zł. Dodatkowo do zamówień za min. 300 zł odżywczy balsam nawilżający do ciał 100 ml.

Ważne do dnia: 06/02/2017

Strona 1 z 141 2 3 14