Odzież sportowa moda, wygoda i atrakcyjne ceny

Uprawianie sportu jest zdrowe i na szczęście robi się coraz bardziej modne. Zachęcani z każdej strony, staramy się sprostać temu zadaniu. Ludzie młodzi zawsze byli nim zainteresowani, ludzie w średnim wieku i starsi, niekoniecznie. To się jednak zmienia. Świadomość, że ruch jest zbawienny dla naszego organizmu sprawiła, że już nas nie dziwi staruszek, biegający po osiedlowych ścieżkach. Sportowcy mają swoją modę. Ubrania muszą być atrakcyjne, wygodne, nie krępować ruchów, niezwykle istotną rolę spełnia bielizna. Odpowiedni ubiór dla sportowca to prawie połowa sukcesu. Wydajemy na to pieniądze, ale nie są one zmarnowane, w końcu chodzi tu o nasze zdrowie. Wszystkim aktywnym fizycznie proponujemy zniżki i rabaty na odzież, dzięki której sport będzie zajęciem jeszcze przyjemniejszym.

17% rabatu na zakupy

Kod rabatowy Tchibo – rabat na cały asortyment przy zakupie min. 2 produktów. Wpisz kod rabatowy. Zniżka nie łączy się z innymi promocjami, nie obejmuje kawy, kapsułek i przecenionych ekspresów Cafissimo.

Ważne do dnia: 31/01/2017

Do 60% taniej na noworocznej wyprzedaży

Promocja MALL –setki produktów  w niższych cenach: małe i duże AGD, telewizory, aparaty, telefony, laptopy, sprzęt sportowy, artykuły do domu i ogrodu, zabawki, różne dla dzieci, kosmetyki, perfumy, akcesoria do pielęgnacji, produkty do kuchni i inne.

Ważne do dnia: 06/02/2017

Strona 1 z 71 2 3 7