Sport i wypoczynek – jak niedrogo spędzić wolny czas

Dla wielu z nas wypoczynek nierozerwalnie łączy się ze sportem. Ruch, świeże powietrze i dobra zabawa to elementy konieczne, by mieć pełną satysfakcję ze spędzonego wolnego czasu. Pełne przygód wycieczki, jazda na nartach, gra w tenisa, pływanie i wiele, wiele innych ? wszystko wymaga odpowiedniego sprzętu, ubioru, obuwia. Co z tego, że często rujnuje nas to finansowo. Zdrowie i relaks są warte wielu poświeceń. By im sprostać chwytamy się różnych sposobów, a jednym z nich jest skorzystanie z promocji, które pozwolą na tańsze zakupy.

Mikołajkowy rabat do 350 zł

Kod rabatowy Electro.pl – wybrane produkty z podstrony nawet do 350 zł taniej po wpisaniu kodu rabatowego. W promocji telewizory, laptopy, tablety, foto, smartfony, AGD duże i małe, urządzenia do higieny i urody, sprzęt sportowy i inne.

Ważne do dnia: 09/12/2016

Do 40% taniej -Świąteczne Centrum Prezentowe

Promocja eMAG (dawniej: Agito) – setki produktów  w niższych cenach: zabawki, urządzenia mobilne, perfumy, kosmetyki, perfumy, telewizory, elektronika, gaming, artykuły dla dzieci, do domu, artykuły sportowe, duże i małe AGD,  i dodatkowo dostawa gratis.

Ważne do dnia: 12/12/2016

Do 40% rabatu na drugi produkt

Promocja Sizeer – 30% rabatu na drugi produkt dla wszystkich i do 40% rabatu na drugi produkt dla uczestników SizeerClub. Dotyczy produktów z podstrony.

Ważne do dnia: 11/12/2016

Pomysły na preznty od 4f

Promocja 4f – doskonałe pomysły na prezenty dla każdej bliskiej osoby. Sprawdź propozycje do 50 zł, do 100 zł i do 200 zł, dla Niej, dla Niego i dla dzieci.

Ważne do dnia: 23/12/2016

Tanio na święta w AVANS

Kod rabatowy Avans – telewizory, laptopy, tablety, smartfony, smartwatche, wideorejestratory, nawigacje, radia samochodowe, foto i kamery, konsole, AGD duże i małe, sprzęt do warsztatu, sprzęt sportowy w niższych cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 26/12/2016

Super ceny na święta w Electro

Kod rabatowy Electro.pl – setki produktów w super cenach:  telewizory, laptopy, tablety, radia samochodowe, smartfony, smartwatche, aparaty, kamery, wideorejestratory, nawigacje, konsole, AGD małe i duże, akcesoria do warsztatu i ogrodu, sprzęt sportowy. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 26/12/2016

15% dodatkowego rabatu na drugi produkt i 30% dodatkowego rabatu na trzeci produkt

Promocja 50style.pl – przy zakupie dwóch produktów dodatkowy rabat na drugą (tańszą) rzecz, przy zakupie trzech produktów dodatkowe 15% na drugą i dodatkowe 30% na trzecią (najtańszą) rzecz.

Ważne do dnia: 18/12/2016

20% rabatu na wybrane produkty dla zalogowanych

Kod rabatowy Nike –oferta dla wszystkich Pań posiadających konto w Nike+. Wpisz kod rabatowy i ciesz się tańszymi zakupami.

Ważne do dnia: 31/12/2016

Strona 1 z 161 2 3 16